Konstrukcje stalowe

Tradycyjne murowane obiekty odchodzą do lamusa – z takim stwierdzeniem zgodzi się każdy, kto działa w branży i śledzi obecne trendy na rynku. Stare budownictwo obiektów przemysłowych jest coraz częściej zastępowane przez nowoczesne konstrukcje stalowe, które wygrywają swoimi cechami użytkowymi, kosztem wykonania oraz możliwością szybkiego zaprojektowania i postawienia. Hale produkcyjne, magazyny, warsztaty dla potrzeb przemysłu, handlu oraz rolnictwa – można je wznieść w bardzo różnych celach, w pełni dostosowując się do potrzeb danego klienta.

Konstrukcje stalowe hali, warsztatu i innych budynków

Na potrzeby handlu, rolnictwa oraz przemysłu – konstrukcje stalowe odznaczają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne, co sprawia, że mogą funkcjonalnie służyć przez długi czas, a także w trakcie każdej pory roku. Co więcej, projekt budynku można dopasować do potrzeb każdego klienta i rozbudowywać lub modyfikować w razie potrzeby. Zwrócić uwagę należy również na koszt wykonania konstrukcji stalowej – z uwagi na to, że projekt powstaje w krótszym okresie niż tradycyjny budynek murowany, także cały proces staje się tańszy.

Budowa konstrukcji stalowych (dla rolnictwa, przemysłu i handlu)

Stawianie hali produkcyjnej, rolnej lub magazynowej rozpoczyna się od dokładnego poznania oczekiwań i potrzeb klienta pod względem wymiarów oraz funkcji, jakie dany budynek ma spełniać. Na podstawie dostarczonych informacji możliwe jest stworzenie wstępnego projektu (oraz kosztorysu). Gdy projekt zostanie zaakceptowany, możliwe jest rozpoczęcie prac produkcyjnych, które kończą się dostawą na wyznaczone miejsce oraz montażem wszystkich przygotowanych wcześniej prefabrykatów.

Projektowanie konstrukcji stalowych – w jakim celu?

Jako producent konstrukcji stalowych kierujemy naszą ofertę projektowania do wszystkich podmiotów, którym niezbędna jest m.in.:

  • dobrze ocieplona hala magazynowa służąca przechowywaniu różnych towarów,
  • hala produkcyjna pozwalająca na spełnienie wymagań każdej gałęzi przemysłu
  • wiata zapewniająca ochronę niezbędnego sprzętu (np. rolniczego),
  • budynki na potrzeby rolnictwa oraz hodowli – solidne garaże, magazyny na płody rolne, kurniki, chlewnie,
  • powierzchnia handlowo-usługowa do sprzedaży wszelkich produktów – od odzieży po maszyny i urządzenia,

Możliwości wykorzystania proponowanego przez nas rozwiązania dla przemysłu, handlu i rolnictwa są naprawdę nieograniczone, co pozwala zapewnić dopasowanie do potrzeb oraz wymagań każdego projektu (także pod względem kosztu).

Niezbędne Ci są odpowiednio spełniające funkcje konstrukcje stalowe? Producent, któremu możesz zaufać, to właśnie my! Przygotujemy projekt budynku zgodnie z Twoimi oczekiwaniami (dostosowując się do Twoich potrzeb pod względem kosztów oraz wyborów obudowy ścian, dachu czy kolorów hali)a następnie zajmiemy się produkcją i montażem.

Pamiętaj, że wybierając naszą firmę, dodatkowo troszczysz się o środowisko. Odznaczamy się doskonale zorganizowanym systemem zbierania tworzywa do recyklingu. Lepszego wyboru niż nasze konstrukcje stalowe dla rolnictwa, przemysłu oraz handlu nie możesz po prostu dokonać!

Hale magazynowe i centra logistyczne

Hale magazynowe i centra logistyczne

Magazyny oraz centra logistyczne stanowią główną część naszych referencji.

Hale produkcyjne i przemysłowe

Hale produkcyjne i przemysłowe

Zakłady produkcyjne i hale przemysłowe są ważną częścią naszych referencji.

Hale rolnicze

Hale rolnicze

Hale i magazyny rolnicze

Hale sportowe i ośrodki sportu i rekreacji

Hale sportowe i ośrodki sportu i rekreacji

Lodowiska, stadiony piłkarskie i inne budynki sportowe

Hale biurowe

Hale biurowe

Wybuduj hale biurowe z LLENTAB

Centra handlowe i hale usługowe

Centra handlowe i hale usługowe

Wybuduj centrum handlowe lub halę usługową z LLENTAB

Hale dla przemysłu spożywczego

Hale dla przemysłu spożywczego

Chłodnie, mroźnie, hale dla przetwórstwa – poznaj szczegóły i przykłady hal

Sortownie odpadów

Sortownie odpadów

Zbuduj sortownię odpadów, zakład utylizacji z LLENTAB

Hangary

Hangary

O hangarach z LLENTAB