Ujeżdżalnie dla koni

Wszechstronność i funkcjonalność oferowanych przez nas konstrukcji stalowych sprawia, że chętnie sięgają po nie zarówno przedsiębiorcy działający w branży przemysłowej, jak i Kontrahenci z sektora sportowo-rekreacyjnego. Sprawdzone technologie produkcji poszczególnych komponentów i ich trwałość, a także możliwość szybkiej budowy obiektu sprawiają, że kryte ujeżdżalnie dla koni cieszą się doskonałą opinią wśród właścicieli stadnin, którzy już zdecydowali się na taką inwestycję.

Ujeżdżeniowe hale dla koni – konstrukcje stalowe LLENTAB dla krytych wybiegów

Bazując na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu stworzyliśmy cenione przez Kontrahentów rozwiązania, które doskonale łączą funkcjonalność z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania. Każda hala do jazdy konnej wyprodukowana przez LLENTAB daje możliwość zbudowania krytej przestrzeni, skutecznie osłoniętej przed intensywnym słońcem, opadami deszczu i śniegu, a także zimnym wiatrem. Systemowe rozwiązanie tego typu poprawia komfort korzystania z oferty stadniny, a co więcej – eliminuje konieczność dostosowywania czasu trwania treningów lub zajęć rekreacyjnych do panujących warunków atmosferycznych.

Jeździeckie hale dla koni – ujeżdżalnie kryte do całorocznych treningów

W ostatnich latach właściciele stadnin zaobserwowali wśród swoich Klientów rosnącą popularność jeździectwa zarówno wśród dzieci, jak i starszych osób. Aktywny wypoczynek, zdrowa rywalizacja na wybiegu, bliski kontakt ze zwierzętami oraz możliwość dzielenia się swoją pasją z innymi sprawiają, że obecnie stadniny są oblegane przez miłośników tego sportu. Nie dziwi więc fakt, że aby zapewnić swoim Klientom całoroczny dostęp do oferty rekreacyjno-sportowej, właściciele stadnin bardzo często decydują się na inwestycję w kryte obiekty i korzystają w tym zakresie z hal stalowych oferowanych przez LLENTAB. Wybór renomowanego producenta hal stalowych, który kompleksowo zajmie się obsługą zamówienia od projektu, aż po budowę kompleksu to pewność, że gotowa konstrukcja spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Hala ujeżdżeniowa – cena konstrukcji kryjącej wybieg

Cena budowy krytego wybiegu dla koni uzależniona jest przede wszystkim od jego wielkości, zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wybranego sposobu izolacji. Bez względu jednak na koszt, tego typu ujeżdżalnie dla koni stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie tylko chronią przed niesprzyjającą pogodą, ale też pozytywnie wpływają na stan podłoża, które przez cały czas pozostaje suche i zapewnia końskim kopytom stabilne oparcie. W rezultacie, aby zapewnić zarówno profesjonalistom, jak i amatorom komfort przebywania na stadninie o każdej porze roku, wybudowanie hali dla koni może okazać się koniecznością.

Budowa ujeżdżalni dla koni – gdzie zamówić elementy konstrukcji

Wybudowanie krytego wybiegu dla koni to dla stadniny duża inwestycja, dlatego warto w tym zakresie skorzystać z komponentów od renomowanego producenta. Choć cena nowej hali może być nieco wyższa niż konstrukcji z rynku wtórnego, to fakt, że zostanie ona wykonana z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, z pewnością zrekompensuje poniesiony wydatek. Dodatkowym atutem będzie w tym przypadku również modułowość proponowanego rozwiązania oraz możliwość rozbudowy lub szybkiego demontażu i przeniesienia obiektu w inne miejsce.

Hale jeździeckie oferowane przez cenionego producenta

Oferowane rozwiązania skierowane są do właścicieli stadnin, którzy planują rozbudowę swojego obiektu o przyjazną dla użytkowników, osłoniętą przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, krytą przestrzeń rekreacyjno-sportową. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który udzieli szczegółowych informacji dotyczących parametrów technicznych produkowanych konstrukcji stalowych, sposobu ich montażu, a także ceny. Budując halę tego typu, budują Państwo przyszłość swojej stadniny – to inwestycja, która się opłaci.

Przykłady wykorzystania budynków sportowych

  • Miejskie hale sportowe
  • Stadiony piłkarskie
  • Kryte lodowiska i korty tenisowe
  • Inne budynki sportowe
600000+
m2 hal sportowych
50
lat doświadczenia
500+
ukończonych hal sportowych
92
projektantów

Opinia klienta dotycząca hali sportowej LLENTAB

PSK Arena – LLENTAB ice hockey stadium

“Hala od LLENTAB spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Jest lekka, ocynkowana i został zbudowany szybko w najlepszej cenie. Postawa firmy była wysoce profesjonalna, a wszystkie problemybyły natychmiast rozwiązane. Hala została przekazana na czas w doskonałej jakości. Doceniliśmy ich uprzejme podejście i fakt, że po zakończeniu budowy hali ukończono łączący korytarz. Nie ma wątpliwości, że wrócimy do LLENTAB po naszą kolejną halę.”

Ján Kentoš, inwestor, Hala sportowa SK0158

Jeden system – wiele różnych hal sportowych

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe