Projektowanie i budowa wiat rolniczych

Nowocześni rolnicy to prężnie działający przedsiębiorcy, którzy stale poszukują nowych szans na rozwój. Aby w pełni wykorzystywać potencjał prowadzonych przez siebie działalności gospodarczych, często decydują się na dodatkowe rozwiązania w zakresie magazynowania surowców – na przykład wiaty rolnicze. Ceny nie są wygórowane, zwłaszcza jeśli klient zdecyduje się na postawienie konstrukcji z wytrzymałych, ocynkowanych stalowych profili (których potencjał wykorzystujemy na co dzień w naszej pracy) przy jednoczesnej kompleksowej realizacji usługi.

Jesteśmy w stanie sprostać tym wymaganiom oraz przygotować każdą konstrukcję o przeznaczeniu gospodarczym. Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i montażu hal magazynowych. Chętnie uczestniczymy także w budowie takich obiektów, jak wiaty rolnicze. Proponujemy nie tylko zespół specjalistów, którzy wykorzystują pełen potencjał tkwiący w ocynkowanych ogniowo profilach stalowych pozyskiwanych ze szwedzkich fabryk. Oferujemy kompleksową współpracę – od naszkicowania pomysłu, wstępnej koncepcji, przez wybór wyposażenia, aż po montaż konstrukcji magazynowej lub gospodarczej.

Wiaty rolnicze – kompleksowa realizacja w korzystnej cenie

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszego wsparcia w tym zakresie? Wiaty gospodarcze to specyficzne obiekty, które wymagają dobrze opracowanego projektu. Sam pomysł to nie wszystko. Aby konstrukcja spełniała swoje zadanie jak należy, warto omówić wstępną koncepcję ze specjalistami. Wiedząc, jak ma wyglądać taka wiata i do czego ma służyć, możemy zrealizować każdą inwestycję z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Nierzadko bywa również tak, że obiekt gospodarczy pełni kilka różnych funkcji w zależności od pory roku. To cenna informacja, dzięki której możemy zaproponować jeszcze korzystniejsze rozwiązanie w zakresie magazynowania oraz składowania surowców różnego typu.

Wiaty magazynowe i gospodarcze dla rolnictwa

Po omówieniu i zatwierdzeniu projektu przechodzimy do działania – a zatem do realizacji zlecenia. Przy gospodarczych zadaszeniach rolniczych do magazynowania bardzo dobrze sprawdzają się ocynkowane ogniowo profile stalowe. Są one lekkie, wytrzymałe i zabezpieczone antykorozyjnie na wiele lat. Dzięki temu, że jest to materiał o tak uniwersalnym zastosowaniu oraz dzięki elastyczności systemu LLENTAB, można wybudować halę o dowolnych wymiarach. Wykorzystanie szwedzkiej technologii sprawia, że zmontowana przez nas hala jest zdecydowanie mocniejsza, a co za tym idzie, odporniejsza na nagłe zmiany warunków atmosferycznych – coraz częściej występujących w naszym obszarze klimatycznym. Bezpieczeństwo surowców magazynowanych pod zadaszeniem gospodarczym jest dla nas priorytetowe. Właśnie z tego względu sięgamy po solidne i trwałe materiały.

Magazynowe wiaty dla rolnictwa od LLENTAB

Warto zdecydować się na nasze wiaty rolnicze – cena jest w tym przypadku korzystniejsza niż w przypadku realizacji usługi przy pomocy tradycyjnych technologii. W jednym miejscu klient otrzymuje szczegółowo opracowany projekt, specjalistyczne wsparcie, pomoc doświadczonych monterów, a przede wszystkim pewność, że wiata rolnicza o przeznaczeniu gospodarczym lub magazynowym będzie spełniać określona rolę.

Odpowiadamy na indywidualne oczekiwania klientów w nawiązaniu do wielkości i przeznaczeniem konstrukcji. Służymy przy tym fachową poradą – podpowiadamy, które rozwiązanie okaże się korzystniejsze cenowo. Warto zaufać szwedzkiej technologii oraz naszemu doświadczeniu – zapraszamy na wstępnie omówienie projektu!

Rodzaje hal rolniczych

350000+
m2 hal rolniczych
50
lata doświadczenia
300+
ukończonych hal rolniczych
92
projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę Twojej hali rolniczego?

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.

Korzenie systemu hal stalowych LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj często i mocno. Gdy dochodzi jednak do zmiany pogody to pojawia się silny wiatr i deszcz. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest to obecnie rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba zrealizowanych hal, która przekracza 10 000 w Europie i 2 300 w Polsce

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

Przykładem może tutaj być odporność korozyjna konstrukcji w budynkach, których elementy konstrukcyjne są stale narażone na warunki atmosferyczne, np. otwarte wiaty magazynowe czy chłodnie, gdzie konstrukcja nie jest osłonięta.
Oczywistym dla nas jest spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali.

Ponad 400 pracowników, działających na siedmiu rynkach europejskich, dostarczyło w Europie hale o powierzchni ponad 12 000 000 m2.

Zbieranie stali do recyklingu jest doskonale zorganizowane, a duża część wyprodukowanej stali pochodzi ze stali odpadowej, co zmniejsza wpływ na środowisko.

LLENTAB nawiązuje współpracę z wiodącymi firmami w dziedzinie technik magazynowania, chłodnictwa, ochrony pożarowej, usług dotacyjnych, finansów, ubezpieczeń itp. Kooperacja ta ma na celu ułatwienie naszym Klientom działań podczas fazy przygotowania i realizacji projektu. Korzyściami tutaj mogą być oszczędność pieniędzy i czasu, mniejsza ilość dokumntów oraz wiele innych w zależności od możliwości partnera.

W celu usprawnienia kontaktu z Klientami stworzyliśmy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Posiadamy 14 biur handlowych w następujących miastach: Białystok, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Nasi handlowcy zaoferują takie rozwiązania, które znakomicie spełnią swoją rolę i będą zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego doświadczenia.
Do dyspozycji jest:

  • 9 typów obudowy dachu
  • 7 typów obudowy ścian
  • 14 kolorów standardowych
  • nieskończona ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych
  • pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego
Estetyka jest bardzo istotnym elementem nowoczesnego budownictwa. Wysokiej jakości materiały z jakich wykonane są obudowy hal pozwalają uzyskać oczekiwany efekt końcowy.

Dzięki ocynkowanej konstrukcji oferujemy Tobie wysokiej trwałości produkt.
W naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn (w Szwecji) produkujemy profile gięte na zimno z których powstaje konstrukcja nośna ocynkowanych hal.

Od 2011 roku nasze produkty posiadają znak CE. Deklarujemy tym samym, że przestrzegamy dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną środowiska i zdrowia.
Nasi inżynierowie na bieżąco kontrolują każde zlecenie pod względem zgodności z powyższymi wymogami.

Zalety hal stalowych LLENTAB

Zalety hal stalowych LLENTAB

Dlaczego rolnicy wielokrotnie budują z nami?

Łączymy wymagania dotyczące jakości, terminów i cen. Słuchamy potrzeb Klienta podczas standardowego, 10-etapowego procesu realizacji budynku rolniczego , tj. od pierwszego kontaktu do przekazania ukończonego budynku. Ponadto przekazanie budynku rolniczego nie jest ostatnią częścią współpracy. Wszystkie dane są przechowywane w naszej bazie danych na zawsze, dlatego możemy szybko reagować, gdy Klienci chcą później na przykład docieplić budynek, dokonać rozszerzenia lub zmienić układ.

Dążymy do dobrych długoterminowych relacji z Klientami. Oprócz otwartego podejścia, kolejnym fundamentem naszego sukcesu jest przemyślany, wydajny i elastyczny system budowlany. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz informacje techniczne i filmy z produkcji i montażu. Projektujemy wydajne budynki dla sektora rolniczego i polecimy jeden z odpowiednich typów okładzin ściennych i dachowych. Rozumiemy i spełniamy wszystkie wymagania klientów z sektora rolniczego.

Opinie klientów dla których wybudowaliśmy halę rolniczą LLENTAB

Montaż magazynu nawozów

Ukończony budynek precyzyjnie spełnił nasze oczekiwania. Cała współpraca, od projektu po produkcję i faktyczną budowę, przebiegła sprawnie w oparciu o pisemne i werbalne warunki uzgodnione z wyprzedzeniem z przedstawicielem handlowym LLENTAB. Powrócimy do LLENTAB ponownie z naszym kolejnym planowanym projektem..”

Milan Novotný, właściciel, Hala rolnicza CZ0712

Jeden system – wiele różnych budynków dla rolnictwa

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe