Wiaty stalowe

Sprawdzona technologia produkcji oraz szybka realizacja inwestycji we wskazanym miejscu. Projektowane i budowane przez LLENTAB wiaty stalowe to konstrukcje cenione przede wszystkim za trwałość, optymalny koszt inwestycji oraz możliwość elastycznego przystosowania do konkretnego przeznaczenia, m.in. na garaż na maszyny rolnicze czy też na magazyn na zebrane plony. Są to obiekty wielofunkcyjne, chroniące znajdujące się wewnątrz maszyny oraz surowce.

Projekt wiaty stalowej – koszt budowy konstrukcji garażowej dla rolnictwa

Zasadniczo, zarówno w przemyśle, jak i rolnictwie żaden typ obiektu nie sprawdza się tak dobrze, jak wiaty stalowe. Projekty i realizacje LLENTAB dają Inwestorom szerokie możliwości ograniczenia kosztów budowy i przystosowania konstrukcji do swoich potrzeb. Dzięki elastyczności w projektowaniu, zamieniają się one w przestrzeń, która pełni rolę garażu do przechowywania maszyn – ciągników, ładowaczy, opryskiwaczy, kombajnów oraz innych urządzeń wykorzystywanych sezonowo w pracach polowych. Świetnie też zdają egzamin jako budynki do magazynowania plonów, pasz i materiału siewnego. Nie dziwi więc fakt, że konstrukcje tego typu coraz częściej stanowią nieodłączny element wiejskiego krajobrazu. Chcąc poznać koszt realizacji projektu konstrukcji najlepiej skontaktować się z naszym biurem, ponieważ jest to kwestia uzależniona od kilku czynników.

Budowa wiaty stalowej – konstrukcja o wszechstronnym zastosowaniu i w dobrej cenie

Konstrukcje wiaty stalowej dostępne w naszej ofercie produkowane są tak, aby umożliwiały stworzenie różnych kombinacji przy optymalnym koszcie. W ten sposób, projekt konstrukcji zostaje w pełni dostosowany do oczekiwań Kontrahenta, a zbudowany obiekt do garażowania maszyn i urządzeń gospodarskich lub magazynowania plonów wyróżnia się funkcjonalnością. Oferujemy wiaty stalowe garażowe – obiekty do przechowywania cennego sprzętu w optymalnych warunkach. Chronią one urządzenia przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych (opady, promieniowanie UV. Wiaty stalowe dla rolnictwa – to obiekty wykorzystywane przez rolników do magazynowania plonów i pasz. Fachowo zaprojektowanie konstrukcje chronią cenne surowce i minimalizują koszty strat do jakich dochodzi, jeżeli nie są one składowane pod zadaszeniem. To przestrzeń, która obok pomieszczeń do garażowania maszyn rolniczych jest po prostu niezbędna w gospodarstwie.

Wiaty stalowe – cena budowy garażu i realizacji projektu dla rolnictwa

Koszt budowy wiaty stalowej do garażowania maszyn rolniczych uzależniony jest od kilku czynników, co sprawia, że w przypadku każdego zamówienia musi być oszacowany indywidualnie. Składa się na niego między innymi aktualna cena materiałów konstrukcyjnych oraz wielkość budowanego obiektu.

LLENTAB – wiaty stalowe garażowe na maszyny rolnicze w atrakcyjnej cenie

Prezentowana oferta to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby Inwestorów poszukujących atrakcyjnych cenowo rozwiązań problemów z brakiem pomieszczeń do magazynowania plonów i garażowania maszyn rolniczych. Ze względu na zastosowanie prefabrykatów, uśrednione koszty budowy zaprojektowanej wiaty, mimo wzrostu cen stali konstrukcyjnej, prezentują się cały czas bardzo korzystnie w porównaniu z kosztami inwestycji wykonanej tradycyjnymi metodami. Tym samym, już od wielu lat jest to opcja bardzo doceniana przez naszych Kontrahentów, dla których duże znaczenie ma nie tylko możliwość rozbudowy obiektu, ale też demontażu konstrukcji oraz przeniesienia jej w inne miejsce.

Sprawdzone rozwiązania w zakresie garażowania maszyn i magazynowania plonów

Nasi doradcy chętnie udzielą Państwu wszystkich informacji dotyczących szacowanych kosztów inwestycji w obiekt do garażowania maszyn rolniczych lub magazynowania plonów, a także czasu potrzebnego na realizację projektu – serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Z pewnością docenią Państwo nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz elastyczność w projektowaniu optymalnych rozwiązań.

Budynki LLENTAB dla rolnictwa

  • magazyny płodów rolnych, pasz, nawozów,
  • sortownie, przechowalnie owoców i warzyw (chłodnie, mroźnie)

  • budynki inwentarskie (obory, chlewnie, kurniki, indyczniki)
  • garaże dla sprzętu rolniczego
  • ujeżdżalnie
350000+
m2 hal rolniczych
50
lata doświadczenia
300+
ukończonych hal rolniczych
92
projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę Twojej hali rolniczego?

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.

Korzenie systemu hal stalowych LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj często i mocno. Gdy dochodzi jednak do zmiany pogody to pojawia się silny wiatr i deszcz. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest to obecnie rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba zrealizowanych hal, która przekracza 10 000 w Europie i 2300 w Polsce

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

Przykładem może tutaj być odporność korozyjna konstrukcji w budynkach, których elementy konstrukcyjne są stale narażone na warunki atmosferyczne, np. otwarte wiaty magazynowe czy chłodnie, gdzie konstrukcja nie jest osłonięta.
Oczywistym dla nas jest spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali.

Ponad 400 pracowników, działających na siedmiu rynkach europejskich, dostarczyło w Europie hale o powierzchni ponad 12 000 000 m2.

Zbieranie stali do recyklingu jest doskonale zorganizowane, a duża część wyprodukowanej stali pochodzi ze stali odpadowej, co zmniejsza wpływ na środowisko.

LLENTAB nawiązuje współpracę z wiodącymi firmami w dziedzinie technik magazynowania, chłodnictwa, ochrony pożarowej, usług dotacyjnych, finansów, ubezpieczeń itp. Kooperacja ta ma na celu ułatwienie naszym Klientom działań podczas fazy przygotowania i realizacji projektu. Korzyściami tutaj mogą być oszczędność pieniędzy i czasu, mniejsza ilość dokumntów oraz wiele innych w zależności od możliwości partnera.

W celu usprawnienia kontaktu z Klientami stworzyliśmy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Posiadamy 14 biur handlowych w następujących miastach: Białystok, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Nasi handlowcy zaoferują takie rozwiązania, które znakomicie spełnią swoją rolę i będą zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego doświadczenia.
Do dyspozycji jest:

  • 9 typów obudowy dachu
  • 7 typów obudowy ścian
  • 14 kolorów standardowych
  • nieskończona ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych
  • pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego
Estetyka jest bardzo istotnym elementem nowoczesnego budownictwa. Wysokiej jakości materiały z jakich wykonane są obudowy hal pozwalają uzyskać oczekiwany efekt końcowy.

Dzięki ocynkowanej konstrukcji oferujemy Tobie wysokiej trwałości produkt.
W naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn (w Szwecji) produkujemy profile gięte na zimno z których powstaje konstrukcja nośna ocynkowanych hal.

Od 2011 roku nasze produkty posiadają znak CE. Deklarujemy tym samym, że przestrzegamy dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną środowiska i zdrowia.
Nasi inżynierowie na bieżąco kontrolują każde zlecenie pod względem zgodności z powyższymi wymogami.

Zalety hal stalowych LLENTAB

Zalety hal stalowych LLENTAB

Dlaczego rolnicy wielokrotnie budują z nami?

Łączymy wymagania dotyczące jakości, terminów i cen. Słuchamy potrzeb Klienta podczas standardowego, 10-etapowego procesu realizacji budynku rolniczego , tj. od pierwszego kontaktu do przekazania ukończonego budynku. Ponadto przekazanie budynku rolniczego nie jest ostatnią częścią współpracy. Wszystkie dane są przechowywane w naszej bazie danych na zawsze, dlatego możemy szybko reagować, gdy Klienci chcą później na przykład docieplić budynek, dokonać rozszerzenia lub zmienić układ.

Dążymy do dobrych długoterminowych relacji z Klientami. Oprócz otwartego podejścia, kolejnym fundamentem naszego sukcesu jest przemyślany, wydajny i elastyczny system budowlany. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz informacje techniczne i filmy z produkcji i montażu. Projektujemy wydajne budynki dla sektora rolniczego i polecimy jeden z odpowiednich typów okładzin ściennych i dachowych. Rozumiemy i spełniamy wszystkie wymagania klientów z sektora rolniczego.

Opinie klientów dla których wybudowaliśmy halę rolniczą LLENTAB

Montaż magazynu nawozów

Ukończony budynek precyzyjnie spełnił nasze oczekiwania. Cała współpraca, od projektu po produkcję i faktyczną budowę, przebiegła sprawnie w oparciu o pisemne i werbalne warunki uzgodnione z wyprzedzeniem z przedstawicielem handlowym LLENTAB. Powrócimy do LLENTAB ponownie z naszym kolejnym planowanym projektem..”

Milan Novotný, właściciel, Hala rolnicza CZ0712

Jeden system – wiele różnych budynków dla rolnictwa

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe