Projektowanie i budowa hal na maszyny rolnicze

Współpracujemy z wieloma kontrahentami poszukującymi solidnych rozwiązań w zakresie magazynowania zróżnicowanych grup produktów. Dużą ich grupę stanowią rolnicy – również dla nich projektujemy i montujemy wiaty na maszyny rolnicze, a także hale przeznaczone do składowania sprzętu. Proponujemy wyłącznie dobrze przemyślane rozwiązania, które spełniają określone wymogi budowlane dotyczące jakości, dostosowane do zabezpieczania maszyn rolniczych oraz pojazdów gospodarczych. Wszystko to w kompleksowy sposób uwzględniający wymagania naszych klientów oraz zróżnicowanie, jaka charakteryzuje branżę.

Projekt garażu na maszyny rolnicze w rękach firmy LLENTAB

Montaż konstrukcji ze stali nie byłby możliwy bez dobrze przemyślanego projektu. Zadanie to warto oddać naszym specjalistom. Hale i wiaty na maszyny rolnicze powstają przy zaangażowaniu zespołu, który doskonale wie, jakiego typu materiały do budowy wybrać i jak dopasować charakter obiektu do potrzeb kontrahenta. Korzystamy ze sprawdzonej szwedzkiej technologii opracowanej przez najlepszych fachowców w branży. Sięgamy przy tym po materiały solidne i zarazem nadające się do tworzenia obiektów o zróżnicowanym charakterze, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecone nam zadanie.

Stalowe wiaty i hale na maszyny rolnicze

Do budowy obiektów tego typu wykorzystujemy szwedzkie ocynkowane ogniowo profile stalowe, które dają nam szerokie możliwości konstrukcyjne. Sięgamy po materiały nadające się do projektowania i montażu zadaszeń o zróżnicowanych gabarytach. Dzięki temu otrzymujemy funkcjonalne stalowe wiaty oraz hale o wszechstronnym zastosowaniu. Można przechowywać w nich nie tylko duże pojazdy, ale także części zamienne czy sprzęt. Co istotne, obiekty te muszą spełniać różne role w ciągu roku – do czego zostają przez nas oczywiście przystosowane. Zabezpieczone przed wiatrem i deszczem staną się solidnym wsparciem dla naszego kontrahenta.

Stalowa wiata bądź hala na maszyny rolnicze musi spełniać określone warunki dotyczące przeznaczenia i charakteru prowadzonej działalności. Na tej podstawie możemy zaproponować projekt o odpowiedniej wielkości, dopasowany do pory roku czy składowania wybranej grupy produktów. W przypadku sprzętu oraz pojazdów gospodarczych musimy pamiętać, aby były to konstrukcje nadające się do garażowania także bardzo dużych urządzeń – wszystkie te aspekty realizacji zostają omówione z klientem, a następnie wcielone w życie.

Wybór trwałych i dobrych materiałów budowlanych sprawia, że maszyny stojące pod zaprojektowaną przez nas wiatą zostają zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych, a zarazem skutecznie chronione przed dostępem osób trzecich. Co ważne, dzięki stalowej konstrukcji garaż lub hala na maszyny rolnicze może powstać bardzo szybko, bo nawet w ciągu miesiąca. Zawdzięczamy to nie tylko łatwo dostępnym materiałom ze szwedzkich fabryk, ale także umiejętnościom naszych monterów, którzy specjalizują się w stawianiu obiektów tego typu, korzystając ze specjalistycznego sprzętu.

Wiaty stalowe na maszyny rolnicze od LLENTAB

Warto zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu wiat oraz hal. Wiemy, w jaki sposób odpowiedzieć na oczekiwania kontrahentów, szczególnie jeśli chodzi o dobór materiałów budowlanych czy zastosowanie konkretnych rozwiązań technicznych. Po zatwierdzeniu projektu jesteśmy gotowi do działania – halę, garaż lub wiatę ze stalowych profili postawimy w konkurencyjnym czasie.

350000+
m2 hal rolniczych
50
lata doświadczenia
300+
ukończonych hal rolniczych
92
projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę Twojej hali rolniczego?

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.

Korzenie systemu hal stalowych LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj często i mocno. Gdy dochodzi jednak do zmiany pogody to pojawia się silny wiatr i deszcz. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest to obecnie rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba zrealizowanych hal, która przekracza 10 000 w Europie i 2 300 w Polsce

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

Przykładem może tutaj być odporność korozyjna konstrukcji w budynkach, których elementy konstrukcyjne są stale narażone na warunki atmosferyczne, np. otwarte wiaty magazynowe czy chłodnie, gdzie konstrukcja nie jest osłonięta.
Oczywistym dla nas jest spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali.

Ponad 400 pracowników, działających na siedmiu rynkach europejskich, dostarczyło w Europie hale o powierzchni ponad 12 000 000 m2.

Zbieranie stali do recyklingu jest doskonale zorganizowane, a duża część wyprodukowanej stali pochodzi ze stali odpadowej, co zmniejsza wpływ na środowisko.

LLENTAB nawiązuje współpracę z wiodącymi firmami w dziedzinie technik magazynowania, chłodnictwa, ochrony pożarowej, usług dotacyjnych, finansów, ubezpieczeń itp. Kooperacja ta ma na celu ułatwienie naszym Klientom działań podczas fazy przygotowania i realizacji projektu. Korzyściami tutaj mogą być oszczędność pieniędzy i czasu, mniejsza ilość dokumntów oraz wiele innych w zależności od możliwości partnera.

W celu usprawnienia kontaktu z Klientami stworzyliśmy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Posiadamy 14 biur handlowych w następujących miastach: Białystok, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Nasi handlowcy zaoferują takie rozwiązania, które znakomicie spełnią swoją rolę i będą zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego doświadczenia.
Do dyspozycji jest:

  • 9 typów obudowy dachu
  • 7 typów obudowy ścian
  • 14 kolorów standardowych
  • nieskończona ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych
  • pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego
Estetyka jest bardzo istotnym elementem nowoczesnego budownictwa. Wysokiej jakości materiały z jakich wykonane są obudowy hal pozwalają uzyskać oczekiwany efekt końcowy.

Dzięki ocynkowanej konstrukcji oferujemy Tobie wysokiej trwałości produkt.
W naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn (w Szwecji) produkujemy profile gięte na zimno z których powstaje konstrukcja nośna ocynkowanych hal.

Od 2011 roku nasze produkty posiadają znak CE. Deklarujemy tym samym, że przestrzegamy dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną środowiska i zdrowia.
Nasi inżynierowie na bieżąco kontrolują każde zlecenie pod względem zgodności z powyższymi wymogami.

Zalety hal stalowych LLENTAB

Zalety hal stalowych LLENTAB

Dlaczego rolnicy wielokrotnie budują z nami?

Łączymy wymagania dotyczące jakości, terminów i cen. Słuchamy potrzeb Klienta podczas standardowego, 10-etapowego procesu realizacji budynku rolniczego , tj. od pierwszego kontaktu do przekazania ukończonego budynku. Ponadto przekazanie budynku rolniczego nie jest ostatnią częścią współpracy. Wszystkie dane są przechowywane w naszej bazie danych na zawsze, dlatego możemy szybko reagować, gdy Klienci chcą później na przykład docieplić budynek, dokonać rozszerzenia lub zmienić układ.

Dążymy do dobrych długoterminowych relacji z Klientami. Oprócz otwartego podejścia, kolejnym fundamentem naszego sukcesu jest przemyślany, wydajny i elastyczny system budowlany. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz informacje techniczne i filmy z produkcji i montażu. Projektujemy wydajne budynki dla sektora rolniczego i polecimy jeden z odpowiednich typów okładzin ściennych i dachowych. Rozumiemy i spełniamy wszystkie wymagania klientów z sektora rolniczego.

Opinie klientów dla których wybudowaliśmy halę rolniczą LLENTAB

The construction of a fertiliser storage facility in Hostouň

Ukończony budynek precyzyjnie spełnił nasze oczekiwania. Cała współpraca, od projektu po produkcję i faktyczną budowę, przebiegła sprawnie w oparciu o pisemne i werbalne warunki uzgodnione z wyprzedzeniem z przedstawicielem handlowym LLENTAB. Powrócimy do LLENTAB ponownie z naszym kolejnym planowanym projektem..”

Milan Novotný, właściciel, Hala rolnicza CZ0712

Jeden system – wiele różnych budynków dla rolnictwa

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe