Projektowanie i budowa kurników

Domeną naszej firmy jest tworzenie znakomitej jakości budynków stalowych wykorzystywanych do różnych celów. W ramach prowadzonych działań wykonujemy między innymi kurnik dla kur spełniający wszelkie normy oraz standardy. Dzięki temu konstrukcja może być wykorzystywana przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Tego typu budynki mogą być tworzone zarówno na ternie niewielkiego, jak i bardzo dużego gospodarstwa, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Stalowy kurnik dla kur – zalety

Nowoczesne kurniki wykonane ze stali odznaczają się wieloma zaletami. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że tego typu konstrukcje mogą osiągać bardzo duże rozpiętości. Dodatkowo zastosowanie najwyższej jakości materiałów powoduje, że konstrukcje tego typu nie wymagają zbyt dużej liczby przęseł i wsporników, co wpływa bardzo pozytywnie na funkcjonalność budynku. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na fakt, że kurnik dla kur wykonany ze stali może być rozbudowywany o kolejne ogniwa. Powoduje to, że wraz z rozwojem całego gospodarstwa może się rozrastać także przestrzeń oraz poszczególne budynki. Dodatkowo zastosowana technologia umożliwia tworzenie ścianek działowych. Jest to rozwiązane idealne w momencie, gdy pod jednym dachem mają się znajdować strefy o odmiennym przeznaczeniu, na przykład hodowli zwierząt i przechowywaniu maszyn rolniczych.

To, na co warto zwrócić uwagę to przede wszystkim bardzo duży wybór materiałów wykorzystywanych w konstrukcjach stalowych. Mogą być one wykonywane z kasety ściennej, płyty warstwowej czy też blachy trapezowej. Tak szeroki wybór pozwala na sprostanie oczekiwaniom każdego z klientów. Nie bez znaczenia jest również czas budowy. Konstrukcje stalowe powstają w znacznie krótszym czasie niż budynki tradycyjne – murowane. Oznacza to, że tworzony kurnik dla kur może być oddany do użytku po zaledwie miesiącu od rozpoczęcia prac budowlanych.

Stalowe kurniki dla drobiu – dlaczego warto?

Tworzone przez naszą firmę konstrukcję odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów w odpowiedni sposób zabezpieczonych przed powstawaniem korozji. Sprawia to, że kurniki są odporne na działanie wiatru, mrozu czy też opadów deszczu i śniegu. Oprócz tego warto zauważyć, że konstrukcja stalowa umożliwia montaż różnego rodzaju systemów bezpieczeństwa, takich jak zraszacze przeciwpożarowe czy też monitoring. Dodatkowo na życzenie inwestora zajmujemy się ocieplaniem całej konstrukcji, co docelowo ma przynieść znaczne oszczędności finansowe przeznaczane na ogrzewanie budynku.

Celem naszej firmy jest sprostanie oczekiwaniom każdego z klientów, dlatego przed przystąpieniem do prac chcemy poznać wszystkie potrzeby inwestora. Dopiero wówczas możliwe będzie stworzenie projektu w myśl wszelkich uwag przekazanych przez klienta. Każde zlecenie jest inne i do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego tak istotne jest, aby zapoznać się z preferencjami każdego z inwestorów. Tylko to pozwoli na opracowanie projektu oraz stworzenie budynku, który będzie odznaczał się wysoką funkcjonalnością.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do obejrzenia dotychczas przeprowadzonych realizacji. Zdobyte doświadczenie daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania budynku. Swoje działania prowadzimy nie tylko a rynku krajowym, ale i poza granicami Polski. Ponad 4.000 realizacji pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży budowlanej.

350000+
m2 hal rolniczych
50
lata doświadczenia
300+
ukończonych hal rolniczych
92
projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę Twojej hali rolniczego?

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.

Korzenie systemu hal stalowych LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj często i mocno. Gdy dochodzi jednak do zmiany pogody to pojawia się silny wiatr i deszcz. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest to obecnie rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba zrealizowanych hal, która przekracza 10 000 w Europie i 2300 w Polsce

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

Przykładem może tutaj być odporność korozyjna konstrukcji w budynkach, których elementy konstrukcyjne są stale narażone na warunki atmosferyczne, np. otwarte wiaty magazynowe czy chłodnie, gdzie konstrukcja nie jest osłonięta.
Oczywistym dla nas jest spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali.

Ponad 400 pracowników, działających na siedmiu rynkach europejskich, dostarczyło w Europie hale o powierzchni ponad 12 000 000 m2.

Zbieranie stali do recyklingu jest doskonale zorganizowane, a duża część wyprodukowanej stali pochodzi ze stali odpadowej, co zmniejsza wpływ na środowisko.

LLENTAB nawiązuje współpracę z wiodącymi firmami w dziedzinie technik magazynowania, chłodnictwa, ochrony pożarowej, usług dotacyjnych, finansów, ubezpieczeń itp. Kooperacja ta ma na celu ułatwienie naszym Klientom działań podczas fazy przygotowania i realizacji projektu. Korzyściami tutaj mogą być oszczędność pieniędzy i czasu, mniejsza ilość dokumntów oraz wiele innych w zależności od możliwości partnera.

W celu usprawnienia kontaktu z Klientami stworzyliśmy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Posiadamy 14 biur handlowych w następujących miastach: Białystok, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Nasi handlowcy zaoferują takie rozwiązania, które znakomicie spełnią swoją rolę i będą zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego doświadczenia.
Do dyspozycji jest:

  • 9 typów obudowy dachu
  • 7 typów obudowy ścian
  • 14 kolorów standardowych
  • nieskończona ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych
  • pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego
Estetyka jest bardzo istotnym elementem nowoczesnego budownictwa. Wysokiej jakości materiały z jakich wykonane są obudowy hal pozwalają uzyskać oczekiwany efekt końcowy.

Dzięki ocynkowanej konstrukcji oferujemy Tobie wysokiej trwałości produkt.
W naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn (w Szwecji) produkujemy profile gięte na zimno z których powstaje konstrukcja nośna ocynkowanych hal.

Od 2011 roku nasze produkty posiadają znak CE. Deklarujemy tym samym, że przestrzegamy dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną środowiska i zdrowia.
Nasi inżynierowie na bieżąco kontrolują każde zlecenie pod względem zgodności z powyższymi wymogami.

Zalety hal stalowych LLENTAB

Zalety hal stalowych LLENTAB

Dlaczego rolnicy wielokrotnie budują z nami?

Łączymy wymagania dotyczące jakości, terminów i cen. Słuchamy potrzeb Klienta podczas standardowego, 10-etapowego procesu realizacji budynku rolniczego , tj. od pierwszego kontaktu do przekazania ukończonego budynku. Ponadto przekazanie budynku rolniczego nie jest ostatnią częścią współpracy. Wszystkie dane są przechowywane w naszej bazie danych na zawsze, dlatego możemy szybko reagować, gdy Klienci chcą później na przykład docieplić budynek, dokonać rozszerzenia lub zmienić układ.

Dążymy do dobrych długoterminowych relacji z Klientami. Oprócz otwartego podejścia, kolejnym fundamentem naszego sukcesu jest przemyślany, wydajny i elastyczny system budowlany. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz informacje techniczne i filmy z produkcji i montażu. Projektujemy wydajne budynki dla sektora rolniczego i polecimy jeden z odpowiednich typów okładzin ściennych i dachowych. Rozumiemy i spełniamy wszystkie wymagania klientów z sektora rolniczego.

Opinie klientów dla których wybudowaliśmy halę rolniczą LLENTAB

Magazyn nawozow

Ukończony budynek precyzyjnie spełnił nasze oczekiwania. Cała współpraca, od projektu po produkcję i faktyczną budowę, przebiegła sprawnie w oparciu o pisemne i werbalne warunki uzgodnione z wyprzedzeniem z przedstawicielem handlowym LLENTAB. Powrócimy do LLENTAB ponownie z naszym kolejnym planowanym projektem..”

Milan Novotný, właściciel, Hala rolnicza CZ0712

Jeden system – wiele różnych budynków dla rolnictwa

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe