Manufacturing plant CZ0552 Matrix

Dostarczamy więcej niż hale produkcyjne

Jeden solidny dostawca od koncepcji przez projektowanie i produkcję po montaż

Production building LLENTAB

Ponad 3000 wybudowanych hal produkcyjnych

Ponad 3 000 000 m2 zmontowanych powierzchni produkcyjnych

SPRAWDŹ NASZE REFERENCJE – HALE PRODUKCYJNE

Silna i wiarygodna firma z dobrą ofertą

>>Hale produkcyjne
Hale produkcyjne

Fabryki i hale produkcyjne są jednym z głównych zastosowań systemu LLENTAB

Zakłady produkcyjne i hale produkcyjne są bardzo ważną częścią naszych referencji. Posiadamy doświadczenie w produkcji hal przemysłowych dla różnych gałęzi przemysłu (zaczynając od przemysłu lekkiego poprzez specjalistyczną produkcje spożywczą kończąc na przemyśle ciężkim).

Bardzo duża elastyczność naszej technologii pozwala sprostać wymogom nawet najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych stosowanych przez naszych Inwestorów. Oferujemy hale produkcyjne zarówno z suwnicą z transportem podpartym (belki podsuwnicowe oparte na słupach), jak i z suwnicą z transportem podwieszanym (belki jezdne podwieszone na konstrukcji dachu). W montowanych przez nas obiektach znajdują się również zaplecza socjalno-biurowe dla pracowników fizycznych i administracyjnych.

Budujemy zarówno:

 • hale produkcyjne o powierzchni około 600 m2 – np. realizacja dla firmy Żołnierzak z Legionowa (producent zniczy),
 • ogromne hale przemysłowe w jednej bryle, np. budynek o wymiarach 109,6 m x 207,0 m x 4,8 m (lxwxh) i powierzchni 22.687 m2 do produkcji mebli dla firmy Black Red White w Rawie Mazowieckiej,
 • jak i całe kompleksy budynków, np. kompleks 12 budynków o łącznej powierzchni 34.371 m2 dla firmy Oknoplast (producenta okien) w miejscowości Ochmanów.

Projektowanie i budowa

Bardzo ważną kwestią jeszcze w trakcie projektowania obiektu, jest określenie obciążenia ogniowego oraz jego rzeczywistego przeznaczenia. Wówczas możliwe jest dobranie odpowiednich materiałów oraz środków, które zostaną wykorzystane podczas produkcji. Szczególną uwagę zwracamy na organizację naszej pracy i ustalenie optymalnego harmonogramu tworzenia elementów prefabrykowanych, a także ich dostarczania oraz montażu na budowie. Hale produkcyjne najczęściej posiadają oddzielną część socjalną dla pracowników. Dbamy również o te „czyste” pomieszczenia, pamiętając o szatniach czy miejscach na śluzy dezynfekcyjne. Projektujemy i budujemy poszczególne obiekty przestrzegając zasad określonych przez system HACCP.
W trakcie projektowania oraz budowy pamiętamy o tym, aby budynki te tworzyły spójną całość, zaczynając od użytych technologii, kończąc na aspekcie wizualnym. Naszym zadaniem jest praca zarówno nad funkcjonalnością wnętrza, jak i estetycznym wyglądem zewnętrznym. Nowoczesne i atrakcyjne obiekty z pewnością są w stanie podkreślić prestiż firmy.

Każdy projekt wykonywany jest z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i wskazań Inwestora, a także przeznaczenia danego obiektu. Hale produkcyjne wykonywane są z elementów prefabrykowanych, a więc czas ich budowy jest bardzo krótki. Dodatkowo wyróżniają się one lekkością, solidnością, a także możliwością stworzenia z nich budynków o niemal dowolnej kubaturze.

Już na etapie powstawania projektu bierzemy pod uwagę możliwy kierunek zmian, dając Inwestorom możliwość rozbudowy konstrukcji w przyszłości.

Ponieważ wybudowaliśmy już ponad 2500 hal produkcyjnych w Europie, możesz przeszukać tysiące obiektów referencyjnych, aby znaleźć kilka w pobliżu Ciebie lub możesz czerpać inspirację z istniejących już projektów.

Przykłady wykorzystania hal produkcyjnych

 • Fabryki, zakłady produkcyjne

 • Hale przemysłowe

 • Fabryki mrożonych produktów spożywczych

 • Przetwórstwo drewna i materiałów budowlanych

 • Drukarnie

 • Zakłady produkujące meble

Inne zastosowania hal LLENTAB
3000000+
m2 hal produkcyjnych
46
lat doświadczenia
3000+
wybudowanych hal produkcyjnych
92
własnych projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę hali produkcyjnej lub zakładu przemysłowego?

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.

Korzenie systemu hal stalowych LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj często i mocno. Gdy dochodzi jednak do zmiany pogody to pojawia się silny wiatr i deszcz. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest to obecnie rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba zrealizowanych hal, która przekracza 10 000 w Europie i 1900 w Polsce

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

Przykładem może tutaj być odporność korozyjna konstrukcji w budynkach, których elementy konstrukcyjne są stale narażone na warunki atmosferyczne, np. otwarte wiaty magazynowe czy chłodnie, gdzie konstrukcja nie jest osłonięta.
Oczywistym dla nas jest spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali.

Ponad 400 pracowników, działających na siedmiu rynkach europejskich, dostarczyło w Europie hale o powierzchni ponad 12 000 000 m2.

Zbieranie stali do recyklingu jest doskonale zorganizowane, a duża część wyprodukowanej stali pochodzi ze stali odpadowej, co zmniejsza wpływ na środowisko.

LLENTAB nawiązuje współpracę z wiodącymi firmami w dziedzinie technik magazynowania, chłodnictwa, ochrony pożarowej, usług dotacyjnych, finansów, ubezpieczeń itp. Kooperacja ta ma na celu ułatwienie naszym Klientom działań podczas fazy przygotowania i realizacji projektu. Korzyściami tutaj mogą być oszczędność pieniędzy i czasu, mniejsza ilość dokumentów oraz wiele innych w zależności od możliwości partnera.

W celu usprawnienia kontaktu z Klientami stworzyliśmy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Posiadamy 14 biur handlowych w następujących miastach: Białystok, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Nasi handlowcy zaoferują takie rozwiązania, które znakomicie spełnią swoją rolę i będą zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego doświadczenia.
Do dyspozycji jest:

 • 9 typów obudowy dachu
 • 7 typów obudowy ścian
 • 14 kolorów standardowych
 • nieskończona ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych
 • pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego

Estetyka jest bardzo istotnym elementem nowoczesnego budownictwa. Wysokiej jakości materiały z jakich wykonane są obudowy hal pozwalają uzyskać oczekiwany efekt końcowy.

Dzięki ocynkowanej konstrukcji oferujemy Tobie wysokiej trwałości produkt.
W naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn (w Szwecji) produkujemy profile gięte na zimno z których powstaje konstrukcja nośna ocynkowanych hal.

Od 2011 roku nasze produkty posiadają znak CE. Deklarujemy tym samym, że przestrzegamy dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną środowiska i zdrowia.
Nasi inżynierowie na bieżąco kontrolują każde zlecenie pod względem zgodności z powyższymi wymogami.

Zalety hal stalowych LLENTAB

Przedstawiamy hale stalowe LLENTAB

Dlaczego klienci LLENTAB są usatysfakcjonowani i dlaczego ciągle budują z nami hale produkcyjne?

Potrafimy łączyć wymagania co do terminów, ceny i jakości. Uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów podczas standardowego 10-etapowego procesu realizacji hal produkcyjnych – tj. od pierwszego kontaktu do końcowego przekazania ukończonego budynku. Co więcej, przekazanie hali zazwyczaj nie jest ostatnią częścią współpracy. Wszystkie projekty są przechowywane w naszej bazie danych, dlatego możemy szybko reagować, gdy klienci chcą później na przykład, docieplić halę lub ją rozbudować.

Dążymy nie tylko do dobrych długoterminowych relacji z Klientami, ale także do zrównoważonego rozwoju i przyjaznej dla środowiska produkcji i praktyk. Oprócz osobistego podejścia, kolejnym fundamentem naszego sukcesu jest przemyślany, wydajny i elastyczny system budowlany – aby uzyskać więcej szczegółów zobacz informacje techniczne i nagrania wideo z produkcji i montażu.
Rozumiemy i spełniamy wszystkie wymagania Klientów dotyczące hal produkcyjnych. Sprawdź opinie od naszych Klientów!

Opinie Klientów po wielu latach współpracy

„Zaskoczyło mnie również, że w hali, która ma długość 80 m i szerokość 20 m, gdzie każdy element jest docinany i otworowany na etapie produkcji, wszystko pasowało co do milimetra – tak przynajmniej twierdził mój kolega. Trudno było mi w to uwierzyć, bo wiem z własnego doświadczenia, że czasami przy takich konstrukcjach wystarczy niewielka pomyłka i pojawia się łańcuch błędów. Hala na potrzeby hurtowni została wzniesiona w ciągu dwóch tygodni, co też było dla mnie bardzo ważnym argumentem. Oczywiście rozważaliśmy jeszcze propozycje innych firm specjalizujących się w halach stalowych i murowanych, ale oferta Llentabhallen była najtańsza i miała najkrótszy termin realizacji. Uważam, że eksperymentowanie z inną firmą po prostu nie miałoby sensu”

Jeden system – wiele różnych hal produkcyjnych

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe
Inwestorzy
Generalni wykonawcy
Architekci
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Rozumiem