Budowa i projektowanie hal produkcyjnych

Przemysł jest jedną z najważniejszych gałęzi współczesnej gospodarki. Nic zatem dziwnego, że rozwija się bardzo szybko i w wielu miastach powstają coraz to nowsze fabryki oraz hale produkcyjne. Bardzo ważne jest jednak, żeby wszystkie wykorzystywane rozwiązania były przede wszystkim bezpieczne, a jednocześnie umożliwiały dalszy rozwój. Właśnie to zapewniamy wszystkim Inwestorom, którzy zdecydują się powierzyć nam projekt hali produkcyjnej przeznaczonej do różnych branż oraz celów.

Dobrze zaprojektowana oraz skonstruowana hala produkcyjna to połowa sukcesu każdego Inwestora. To w nich odbywa się cała produkcja oraz wszelkie procesy, odpowiadające za powodzenie przedsięwzięcia. Właśnie dlatego budowa hali produkcyjnej powinna zostać powierzona specjalistom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, które z powodzeniem spełniają wszystkie obowiązujące normy, w zależności od swojego przeznaczenia. Naszym głównym obszarem działań są hale stalowe, w tym hale produkcyjne przeznaczone dla różnych gałęzi przemysłu. Oferujemy nie tylko projekt oraz budowę hali dla przemysłu lekkiego, ale także rozwiązania dla wymagającej branży spożywczej, a kończąc na przemyśle ciężkim.

Wszystkim naszym Klientom oraz Inwestorom proponujemy kompleksowe projektowanie hal produkcyjnych oraz ich budowę. Tym, co nas wyróżnia to duża elastyczność naszej technologii, dzięki której możemy zrealizować nawet najbardziej zaawansowane i wymagające projekty naszych Klientów

Realizujemy hale produkcyjne z suwnicą z transportem podpartym, czyli takim, w którym deski podsuwnicowe oparte są na słupach oraz z suwnicą z transportem podwieszanym, gdzie belki podwieszone są na konstrukcji dachu.

Hala produkcyjna – projekt oraz budowa

Przed rozpoczęciem realizacji każdego nowego zlecenia staramy się poznać potrzeby naszych Klientów. Na tej podstawie przygotowujemy projekt hali produkcyjnej, która będzie nie tylko odpowiedzią na oczekiwania Inwestorów, ale równocześnie będzie nowoczesną oraz funkcjonalną przestrzenią do realizacji celów obranych przez firmy produkcyjne.

Nasze hale produkcyjne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a to dzięki temu, że wszystkie elementy konstrukcji są prefabrykowane w zautomatyzowanych zakładach zlokalizowanych w Europie. Co więcej, poszczególne części są testowane w trudnych warunkach, dzięki temu możemy zagwarantować, że sprawdzą się one podczas wieloletniego użytkowania.

Projektując, a następnie stawiając hale produkcyjną nie możemy zapomnieć o bezpieczeństwie wszystkich osób, które będą w niej przebywać i pracować na co dzień. Właśnie dlatego projekt hali produkcyjnej musi uwzględniać wszystkie aktualne przepisy związane z konstrukcją budynku, ale również ochroną osób, które się w nim znajdują.

Przed projektowaniem każdej hali produkcyjnej sprawdzamy oraz określamy stopień obciążenia ogniowego, dzięki czemu możemy dobrać najbardziej odpowiednie materiały do produkcji całej konstrukcji. Nie bez znaczenia pozostaje także docelowe przeznaczenie hali produkcyjnej, ponieważ niektóre branże wymagają spełnienia określonych wymogów.

Projekt oraz budowa hal produkcyjnych powinny również uwzględniać część socjalną dla pracowników. Są to tak zwane „czyste” pomieszczenia, w których znajdą się biura, szatnie czy miejsce do przechowywania różnego rodzaju materiałów. Każda wyprodukowana przez nas hala produkcyjna spełnia wszystkie normy oraz zasady określone przez system HACCP, ale także przepisy o bezpieczeństwie i higienie pracy.

Nasze hale produkcyjne tworzymy z elementów prefabrykowanych, co oznacza, że czas ich budowy jest bardzo krótki, a ceny niższe niż w przypadku budowy z innych materiałów. Oferowane przez nas konstrukcje są nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim estetyczne i tworzą spójną całość zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Budowa hal produkcyjnych

Każda nasza hala produkcyjna jest zaprojektowana w taki sposób, żeby bez problemów móc rozbudować ją w przyszłości, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Wybudowaliśmy już ponad 3000 hal produkcyjnych w Europie, dzięki czemu posiadamy doświadczenie, które pozwala nam tworzyć najlepsze rozwiązania.

Naszym klientom proponujemy:

  • Hale produkcyjne,
  • Duże hale przemysłowe umieszczone w jednej bryle,
  • Kompleksy budynków stalowych o przeznaczeniu produkcyjnym.

Zagadnienie hala produkcyjna a cena jest dla nas bardzo ważne i zawsze wiąże się z jakością i satysfakcją Klientów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz zapoznania się z referencjami zadowolonych Klientów.

Rodzaje hal stalowych

Przykłady wykorzystania hal produkcyjnych

  • Fabryki, zakłady produkcyjne

  • Hale przemysłowe

  • Fabryki mrożonych produktów spożywczych

  • Przetwórstwo drewna i materiałów budowlanych

  • Drukarnie

  • Zakłady produkujące meble

3000000+
m2 hal produkcyjnych
50
lat doświadczenia
3000+
wybudowanych hal produkcyjnych
92
własnych projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę hali produkcyjnej lub zakładu przemysłowego?