Car showroom CZ0720 Schoner

Dostarczamy więcej niż hale handlowe

Jeden niezawodny dostawca od koncepcji przez projektowanie i produkcji po montaż

Ponad 1000 ukończonych obiektów handlowych

Ponad 1 500 000 m2 wybudowanych powierzchni handlowych

>>Hale handlowe i usługowe
Hale handlowe i usługowe

Reprezentatywne sklepy detaliczne, centra handlowe oraz obiekty usługowe można łatwo zbudować w systemie LLENTAB

Szybkość montażu i relatywnie niskie ceny konstrukcji przyczyniają się do tego, iż nieruchomości w naszym systemie znajdują zastosowanie również w handlu i usługach. Są to hale w pełni zaaranżowane wraz z ogrzewaniem, wentylacją oraz pozostałymi elementami niezbędnymi do prowadzenia np. salonu samochodowego, czy sklepu spożywczego.

Tego rodzaju obiekty najczęściej spotyka się poza miastem lub w miejscach średnio zurbanizowanych, zazwyczaj w rejonach głównych szlaków komunikacyjnych czy tras wylotowych z dużych aglomeracji.

Przeznaczenie

W większości przypadków są to konstrukcje jednopoziomowe o bardzo szerokim przeznaczeniu, od sprzedaży odzieży, przez urządzenia elektroniczne, aż po materiały budowlane i wykończeniowe, meble, pojazdy czy różnego rodzaju maszyny. Sama powierzchnia najczęściej jest podzielona na boksy o różnych wielkościach i parametrach, zgodnie z potrzebami i możliwościami najemców. Dlatego tez konieczne jest, aby na etapie projektowania wziąć pod uwagę różnorodne potrzeby, a także sam charakter obiektu i firm, które będą prowadziły w nim swoją działalność.

Projekt

Projektując halę handlową, salon samochodowy, czy też obiekt usługowy mamy całą gamę narzędzi, dzięki którym możemy sprawić, iż Państwa konstrukcja będzie estetyczna, nowoczesna i jedyna w swoim rodzaju – zgodna z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami. Do dyspozycji mamy nie tylko różne rodzaje elewacji, szeroką paletę dostępnych kolorów ścian ale także szeroką gamę akcesoriów takich jak: okna, bramy, drzwi, oraz architektoniczne dodatki i wykończenia.

Wiele osób uważa, iż budynki oparte na konstrukcjach stalowych nie należą do najpiękniejszych. Zaprzeczeniem tej tezy i udowodnieniem, iż konstrukcje stalowe mogą wyglądać bardzo ciekawie i jak najbardziej mogą znaleźć zastosowanie jako atrakcyjne hale handlowe, czy też usługowe mogą być nasze poniższe realizacje. Naszą siłą jest szeroki wachlarz funkcjonalnych, ergonomicznych, a przede wszystkim estetycznych rozwiązań. Zawsze w trakcie tworzenia projektu bierzemy pod uwagę nie tylko potrzeby Inwestorów czy najemców poszczególnych części obiektu, ale również potencjalnych klientów. Dlatego tak ważne są dla nas aspekty użytkowe i wizualne.

Zachęcamy Państwa gorąco do bliższego przyjrzenia się naszym realizacjom. Są one potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, dbałości o estetykę i funkcjonalność, a także wieloletniego doświadczenia, które skutkuje ciągłym rozwojem wykorzystywanych technologii i sprzętu. W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących współpracy z firmą LENTAB, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy z przyjemnością Państwu pomogą.

System LLENTAB jest gotowy do pracy i wygląda zgodnie z potrzebami klienta. Budujemy między innymi składy materiałów budowlanych, centra handlowe a także reprezentacyjne sklepy i salony. W większości przypadków są to jednopoziomowe konstrukcje o bardzo szerokim zakresie zastosowań, od sprzedaży odzieży, poprzez urządzenia elektroniczne, meble, pojazdy i różnego rodzaju maszyny.

System prefabrykowanych hal stalowych LLENTAB umożliwia zastosowanie dużych przeszklonych powierzchni czy to w salonach samochodowych czy centrach biznesowych. Występują tutaj również często kombinacje sklepów i budynków magazynowych.
Możesz przeszukiwać setki naszych referencji, aby znaleźć kilka w pobliżu Ciebie lub możesz czerpać inspirację z innych istniejących projektów.

Przykłady przeznaczeń hal handlowych

  • Sklepy spożywcze, sklepy meblowe
  • Wielokondygnacyjne centra handlowe
  • Salony samochodowe, usługi samochodowe, sklepy motocyklowe
  • Sprzedaż materiałów budowlanych
HALE DLA INNYCH BRANŻ
1500000+
m2 budynków handlowych
46
lat doświadczenia
1000+
ukończonych budynków handlowych
92
projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę hali usługowej?

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.
Korzenie systemu hal stalowych LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj często i mocno. Gdy dochodzi jednak do zmiany pogody to pojawia się silny wiatr i deszcz. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest to obecnie rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba zrealizowanych hal, która przekracza 10 000 w Europie i 1900 w Polsce.

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

Przykładem może tutaj być odporność korozyjna konstrukcji w budynkach, których elementy konstrukcyjne są stale narażone na warunki atmosferyczne, np. otwarte wiaty magazynowe czy chłodnie, gdzie konstrukcja nie jest osłonięta.
Oczywistym dla nas jest spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali.

Ponad 400 pracowników, działających na siedmiu rynkach europejskich, dostarczyło w Europie hale o powierzchni ponad 12 000 000 m2.
Zbieranie stali do recyklingu jest doskonale zorganizowane, a duża część wyprodukowanej stali pochodzi ze stali odpadowej, co zmniejsza wpływ na środowisko.

LLLENTAB nawiązuje współpracę z wiodącymi firmami w dziedzinie technik magazynowania, chłodnictwa, ochrony pożarowej, usług dotacyjnych, finansów, ubezpieczeń itp. Kooperacja ta ma na celu ułatwienie naszym Klientom działań podczas fazy przygotowania i realizacji projektu. Korzyściami tutaj mogą być oszczędność pieniędzy i czasu, mniejsza ilość dokumentów oraz wiele innych w zależności od możliwości partnera.

W celu usprawnienia kontaktu z Klientami stworzyliśmy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Posiadamy 14 biur handlowych w następujących miastach: Białystok, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Nasi handlowcy zaoferują takie rozwiązania, które znakomicie spełnią swoją rolę i będą zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego doświadczenia.
Do dyspozycji jest:

  • 9 typów obudowy dachu
  • 7 typów obudowy ścian
  • 14 kolorów standardowych
  • nieskończona ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych
  • pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego
Estetyka jest bardzo istotnym elementem nowoczesnego budownictwa. Wysokiej jakości materiały z jakich wykonane są obudowy hal pozwalają uzyskać oczekiwany efekt końcowy.
Dzięki ocynkowanej konstrukcji oferujemy Tobie wysokiej trwałości produkt.
W naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn (w Szwecji) produkujemy profile gięte na zimno z których powstaje konstrukcja nośna ocynkowanych hal.

Od 2011 roku nasze produkty posiadają znak CE. Deklarujemy tym samym, że przestrzegamy dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną środowiska i zdrowia.
Nasi inżynierowie na bieżąco kontrolują każde zlecenie pod względem zgodności z powyższymi wymogami.

Zalety hal stalowych LLENTAB

Zalety hal stalowych LLENTAB

Dlaczego klienci LLENTAB są usatysfakcjonowani i dlaczego ciągle budują z nami sklepy?

Potrafimy łączyć wymagania dotyczące jakości, terminów i cen. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby Klienta podczas standardowego 10-etapowego procesu realizacji jego budynków handlowych, tj. od pierwszego kontaktu do przekazania gotowej hali. Ponadto przekazanie budynku nie jest ostatnią częścią współpracy. Wszystkie projekty są przechowywane w naszej bazie danych na zawsze, dlatego możemy szybko reagować, gdy Klienci chcą później na przykład, zmienić układ lub zbudować rozszerzenie.

Dążymy nie tylko do dobrych długoterminowych relacji z Klientami, ale także do produkcji i praktyk przyjaznych dla środowiska. Oprócz osobistego podejścia, kolejnym fundamentem naszego sukcesu jest przemyślany, wydajny i elastyczny system budowlany. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz informacje techniczne i filmy z produkcji i montażu . Projektujemy wydajną konstrukcję budowlaną dla sklepów i polecamy jeden z rodzajów okładzin ściennych i dachowych. Rozumiemy i spełniamy wymagania Klientów dotyczące różnych rodzajów sklepów i obiektów usługowych.

Jeden system – wiele różnych hal handlowych, usługowych

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe
Inwestorzy
Generalni wykonawcy
Architekci
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Rozumiem