Budowa i projekty hal handlowych

Szybkość montażu i relatywnie niskie ceny konstrukcji powodują, że hale budowane w naszym systemie mają zastosowanie również w handlu i usługach. Wszystkie hale handlowe, czy hale sprzedażowe oparte są o projekty hal handlowych, które przewidują dowolną aranżację wnętrza z uwzględnieniem ogrzewania i wentylacji, a także z innymi potrzebnymi elementami do prowadzenia np. sklepu ogrodniczego lub salonu z maszynami rolniczymi.

Hale sprzedażowe oraz hale usługowe w dużej mierze znajdują się na obrzeżach miast. Są to bowiem lokalizacje zurbanizowane w niewielkim stopniu. Szczególnie popularnymi miejscami są trasy wylotowe oraz główne szlaki komunikacyjne.

Przeznaczenie – dla kogo dobrym rozwiązaniem jest budowa hal handlowych

Projekty hal handlowych uwzględniają najczęściej konstrukcję jednopoziomową, która ma bardzo szerokie przeznaczenie: od sprzedaży odzieży, przez urządzenia elektroniczne, aż po materiały budowlane i wykończeniowe, meble, pojazdy czy różnego rodzaju maszyny. Hale handlowe, czy też hale usługowe w wielu przypadkach posiadają boksy różniące się od siebie wielkością i parametrami. Dzięki temu najemcy mogą wybrać najbardziej optymalne pomieszczenie dla swojej działalności. Z tego powodu projekty hal handlowych muszą w szczególny sposób uwzględniać różnorodność potrzeb i oczekiwań, a także cechy obiektu oraz rodzaj przedsiębiorstw, które będą użytkownikami hali.

Projekty hal handlowych i budowa hal handlowych

Projekty hal handlowych lub obiektów usługowych, realizowane są przy pomocy szerokiej gamy narzędzi, które sprawią, że Państwa konstrukcja będzie estetyczna, nowoczesna i jedyna w swoim rodzaju. Tworzymy hale sprzedażowe oraz hale usługowe, które są dostosowane do indywidualnych oczekiwań, potrzeb oraz możliwości naszych klientów. Oferujemy różnego rodzaju elewacje, a także dysponujemy atrakcyjną ofertą kolorystyczną ścian oraz najróżniejszych akcesoriów. Można u nas znaleźć różne okna, drzwi, bramy, czy też dodatki i wykończenia architektoniczne.

Dużo ludzi twierdzi, że hale i obiekty, które powstały w oparciu o konstrukcje stalowe, nie są ładne. Nasze realizacje zaprzeczają jednak tym twierdzeniom i udowadniają, iż konstrukcje stalowe mogą wyglądać bardzo ciekawie oraz mogą znaleźć zastosowanie jako atrakcyjne hale handlowe lub hale usługowe. Mocną stroną naszej oferty jest cała gama rozwiązań, które charakteryzują się praktycznością, ergonomicznością, a także, w szczególności, elastycznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. Tworząc projekty hal handlowych bierzemy pod uwagę nie tylko potrzeby Inwestorów czy najemców poszczególnych części obiektu, ale również potencjalnych Klientów. Z tego powodu zdajemy sobie sprawę, jak ważne są estetyczne szczegóły wizualne oraz aspekty użytkowe.

Polecamy Państwu serdecznie zapoznanie się z naszymi realizacjami. Dzięki nim każdy nabiera przekonania, że budowa hal handlowych opartych o stalowe konstrukcje to świetny pomysł na inwestycję. Tworzymy zespół fachowców, którzy zawsze dbają o pełen profesjonalizm, a także każdy, nawet najmniejszy szczegół, który może sprawić, że hale sprzedażowe, czy hale usługowe będą jeszcze bardziej funkcjonalne oraz estetyczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę teoretyczną, dzięki którym możemy ciągle się rozwijać i dobierać najnowocześniejszy sprzęt oraz rozwiązania technologiczne, aby jak najefektywniej realizować inwestycje. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy przedstawią Państwu szczegółową ofertę, a także przedstawią założenia zamówienia indywidualnego.

Rodzaje hal handlowych:

Przykłady przeznaczeń hal handlowych

  • Sklepy spożywcze, sklepy meblowe
  • Wielokondygnacyjne centra handlowe
  • Salony samochodowe, usługi samochodowe, sklepy motocyklowe
  • Sprzedaż materiałów budowlanych
1500000+
m2 budynków handlowych
50
lat doświadczenia
1000+
ukończonych budynków handlowych
92
projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę hali usługowej?

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.
Korzenie systemu hal stalowych LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj często i mocno. Gdy dochodzi jednak do zmiany pogody to pojawia się silny wiatr i deszcz. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest to obecnie rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba zrealizowanych hal, która przekracza 10 000 w Europie i 2300 w Polsce.

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.