Budowa i projekty hal handlowych

Szybkość montażu i relatywnie niskie ceny konstrukcji powodują, że hale budowane w naszym systemie mają zastosowanie również w handlu i usługach. Wszystkie hale handlowe, czy hale sprzedażowe oparte są o projekty hal handlowych, które przewidują dowolną aranżację wnętrza z uwzględnieniem ogrzewania i wentylacji, a także z innymi potrzebnymi elementami do prowadzenia np. sklepu ogrodniczego lub salonu z maszynami rolniczymi.

Hale sprzedażowe oraz hale usługowe w dużej mierze znajdują się na obrzeżach miast. Są to bowiem lokalizacje zurbanizowane w niewielkim stopniu. Szczególnie popularnymi miejscami są trasy wylotowe oraz główne szlaki komunikacyjne.

Przeznaczenie – dla kogo dobrym rozwiązaniem jest budowa hal handlowych

Projekty hal handlowych uwzględniają najczęściej konstrukcję jednopoziomową, która ma bardzo szerokie przeznaczenie: od sprzedaży odzieży, przez urządzenia elektroniczne, aż po materiały budowlane i wykończeniowe, meble, pojazdy czy różnego rodzaju maszyny. Hale handlowe, czy też hale usługowe w wielu przypadkach posiadają boksy różniące się od siebie wielkością i parametrami. Dzięki temu najemcy mogą wybrać najbardziej optymalne pomieszczenie dla swojej działalności. Z tego powodu projekty hal handlowych muszą w szczególny sposób uwzględniać różnorodność potrzeb i oczekiwań, a także cechy obiektu oraz rodzaj przedsiębiorstw, które będą użytkownikami hali.

Projekty hal handlowych i budowa hal handlowych

Projekty hal handlowych lub obiektów usługowych, realizowane są przy pomocy szerokiej gamy narzędzi, które sprawią, że Państwa konstrukcja będzie estetyczna, nowoczesna i jedyna w swoim rodzaju. Tworzymy hale sprzedażowe oraz hale usługowe, które są dostosowane do indywidualnych oczekiwań, potrzeb oraz możliwości naszych klientów. Oferujemy różnego rodzaju elewacje, a także dysponujemy atrakcyjną ofertą kolorystyczną ścian oraz najróżniejszych akcesoriów. Można u nas znaleźć różne okna, drzwi, bramy, czy też dodatki i wykończenia architektoniczne.

Dużo ludzi twierdzi, że hale i obiekty, które powstały w oparciu o konstrukcje stalowe, nie są ładne. Nasze realizacje zaprzeczają jednak tym twierdzeniom i udowadniają, iż konstrukcje stalowe mogą wyglądać bardzo ciekawie oraz mogą znaleźć zastosowanie jako atrakcyjne hale handlowe lub hale usługowe. Mocną stroną naszej oferty jest cała gama rozwiązań, które charakteryzują się praktycznością, ergonomicznością, a także, w szczególności, elastycznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. Tworząc projekty hal handlowych bierzemy pod uwagę nie tylko potrzeby Inwestorów czy najemców poszczególnych części obiektu, ale również potencjalnych Klientów. Z tego powodu zdajemy sobie sprawę, jak ważne są estetyczne szczegóły wizualne oraz aspekty użytkowe.

Polecamy Państwu serdecznie zapoznanie się z naszymi realizacjami. Dzięki nim każdy nabiera przekonania, że budowa hal handlowych opartych o stalowe konstrukcje to świetny pomysł na inwestycję. Tworzymy zespół fachowców, którzy zawsze dbają o pełen profesjonalizm, a także każdy, nawet najmniejszy szczegół, który może sprawić, że hale sprzedażowe, czy hale usługowe będą jeszcze bardziej funkcjonalne oraz estetyczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę teoretyczną, dzięki którym możemy ciągle się rozwijać i dobierać najnowocześniejszy sprzęt oraz rozwiązania technologiczne, aby jak najefektywniej realizować inwestycje. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy przedstawią Państwu szczegółową ofertę, a także przedstawią założenia zamówienia indywidualnego.

Rodzaje hal handlowych:

Przykłady przeznaczeń hal handlowych

  • Sklepy spożywcze, sklepy meblowe
  • Wielokondygnacyjne centra handlowe
  • Salony samochodowe, usługi samochodowe, sklepy motocyklowe
  • Sprzedaż materiałów budowlanych
1500000+
m2 budynków handlowych
50
lat doświadczenia
1000+
ukończonych budynków handlowych
92
projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę hali usługowej?

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.
Korzenie systemu hal stalowych LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj często i mocno. Gdy dochodzi jednak do zmiany pogody to pojawia się silny wiatr i deszcz. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest to obecnie rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba zrealizowanych hal, która przekracza 10 000 w Europie i 2400 w Polsce.

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

Przykładem może tutaj być odporność korozyjna konstrukcji w budynkach, których elementy konstrukcyjne są stale narażone na warunki atmosferyczne, np. otwarte wiaty magazynowe czy chłodnie, gdzie konstrukcja nie jest osłonięta.
Oczywistym dla nas jest spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali.

Ponad 400 pracowników, działających na siedmiu rynkach europejskich, dostarczyło w Europie hale o powierzchni ponad 12 000 000 m2.
Zbieranie stali do recyklingu jest doskonale zorganizowane, a duża część wyprodukowanej stali pochodzi ze stali odpadowej, co zmniejsza wpływ na środowisko.

LLLENTAB nawiązuje współpracę z wiodącymi firmami w dziedzinie technik magazynowania, chłodnictwa, ochrony pożarowej, usług dotacyjnych, finansów, ubezpieczeń itp. Kooperacja ta ma na celu ułatwienie naszym Klientom działań podczas fazy przygotowania i realizacji projektu. Korzyściami tutaj mogą być oszczędność pieniędzy i czasu, mniejsza ilość dokumentów oraz wiele innych w zależności od możliwości partnera.

W celu usprawnienia kontaktu z Klientami stworzyliśmy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Posiadamy 14 biur handlowych w następujących miastach: Białystok, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Nasi handlowcy zaoferują takie rozwiązania, które znakomicie spełnią swoją rolę i będą zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego doświadczenia.
Do dyspozycji jest:

  • 9 typów obudowy dachu
  • 7 typów obudowy ścian
  • 14 kolorów standardowych
  • nieskończona ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych
  • pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego
Estetyka jest bardzo istotnym elementem nowoczesnego budownictwa. Wysokiej jakości materiały z jakich wykonane są obudowy hal pozwalają uzyskać oczekiwany efekt końcowy.
Dzięki ocynkowanej konstrukcji oferujemy Tobie wysokiej trwałości produkt.
W naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn (w Szwecji) produkujemy profile gięte na zimno z których powstaje konstrukcja nośna ocynkowanych hal.

Od 2011 roku nasze produkty posiadają znak CE. Deklarujemy tym samym, że przestrzegamy dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną środowiska i zdrowia.
Nasi inżynierowie na bieżąco kontrolują każde zlecenie pod względem zgodności z powyższymi wymogami.

Zalety hal stalowych LLENTAB

Zalety hal stalowych LLENTAB

Dlaczego klienci LLENTAB są usatysfakcjonowani i dlaczego ciągle budują z nami sklepy?

Potrafimy łączyć wymagania dotyczące jakości, terminów i cen. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby Klienta podczas standardowego 10-etapowego procesu realizacji jego budynków handlowych, tj. od pierwszego kontaktu do przekazania gotowej hali. Ponadto przekazanie budynku nie jest ostatnią częścią współpracy. Wszystkie projekty są przechowywane w naszej bazie danych na zawsze, dlatego możemy szybko reagować, gdy Klienci chcą później na przykład, zmienić układ lub zbudować rozszerzenie.

Dążymy nie tylko do dobrych długoterminowych relacji z Klientami, ale także do produkcji i praktyk przyjaznych dla środowiska. Oprócz osobistego podejścia, kolejnym fundamentem naszego sukcesu jest przemyślany, wydajny i elastyczny system budowlany. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz informacje techniczne i filmy z produkcji i montażu . Projektujemy wydajną konstrukcję budowlaną dla sklepów i polecamy jeden z rodzajów okładzin ściennych i dachowych. Rozumiemy i spełniamy wymagania Klientów dotyczące różnych rodzajów sklepów i obiektów usługowych.

Jeden system – wiele różnych hal handlowych, usługowych

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe