Ekonomiczne i reprezentatywne budynki biurowe można łatwo zbudować przy użyciu systemu LLENTAB.

Powierzchnia biurowa jest potrzebna prawie każdej firmie. System LLENTAB jest stosowany zarówno do standardowych budynków biurowych, jak i do powierzchni biurowych wewnątrz budynków handlowych, magazynowych czy też produkcyjnych.
Przestrzeń biurowa często podlega najbardziej wymagającym wymaganiom takim jak układ, naturalne oświetlenie, parametry akustyczne, komfort termiczny, estetyka i wiele innych. Nasz system spełnia wszystkie te specyficzne wymagania.
Zapraszamy do obejrzenia naszej bazy referencji, aby znaleźć kilka biurowców w pobliżu, dzięki czemu możesz czerpać inspiracje z innych istniejących hal biurowych.

Rodzaje budynków biurowych LLENTAB

  • Budynki biurowo-administracyjne
  • Wbudowane powierzchnie biurowe w halach produkcyjnych
  • Części biurowe w reprezentatywnych sklepach, salonach samochodowych i centrach handlowych
  • Wielokondygnacyjne budynki biurowe
420
pracowników
50
lat doświadczenia
10000+
wybudowanych hal
92
projektantów

Dlaczego powinieneś wybrać LLENTAB jako dostawcę biura, hali biurowej?

LLENTAB jest jedną z nielicznych firm na rynku, która kontroluje cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu może zagwarantować wysoką jakość na każdym etapie zamówienia.

Korzenie systemu hal stalowych LLENTAB znajdują się w Kungshamn, mieście w regionie Bohuslän na zachodnim wybrzeżu Szwecji. Lokalny klimat ukształtował LLENTAB od czasu jego powstania w 1972 roku. Słońce świeci tutaj często i mocno. Gdy dochodzi jednak do zmiany pogody to pojawia się silny wiatr i deszcz. Dodając do tego słoną wodę stanie się jasne, że lokalny klimat stworzył wyzwanie, przed którym LLENTAB musiał stawić czoła.

System zawsze kładł nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego jest to obecnie rozwiązanie również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dowodem popularności tego systemu jest liczba zrealizowanych hal, która przekracza 10 000 w Europie i 2 400 w Polsce

Hale stalowe w systemie LLENTAB można rozbudowywać, zmieniać ich układ lub przeznaczenie.
Można budować je w kilku etapach dostosowując do aktualnych warunków i potrzeb. Zmienimy układ hali czy też przeznaczenie Twojego obiektu jeśli zajdzie taka potrzeba.
System konstrukcji hal stalowych LLENTAB umożliwia również demontaż i montaż hali w innym miejscu.

Przykładem może tutaj być odporność korozyjna konstrukcji w budynkach, których elementy konstrukcyjne są stale narażone na warunki atmosferyczne, np. otwarte wiaty magazynowe czy chłodnie, gdzie konstrukcja nie jest osłonięta.
Oczywistym dla nas jest spełnianie wymogów norm obciążenia wiatrem i śniegiem w zależności od lokalizacji hali.

Ponad 400 pracowników, działających na siedmiu rynkach europejskich, dostarczyło w Europie hale o powierzchni ponad 12 000 000 m2.

Zbieranie stali do recyklingu jest doskonale zorganizowane, a duża część wyprodukowanej stali pochodzi ze stali odpadowej, co zmniejsza wpływ na środowisko.

LLENTAB nawiązuje współpracę z wiodącymi firmami w dziedzinie technik magazynowania, chłodnictwa, ochrony pożarowej, usług dotacyjnych, finansów, ubezpieczeń itp. Kooperacja ta ma na celu ułatwienie naszym Klientom działań podczas fazy przygotowania i realizacji projektu. Korzyściami tutaj mogą być oszczędność pieniędzy i czasu, mniejsza ilość dokumentów oraz wiele innych w zależności od możliwości partnera.

W celu usprawnienia kontaktu z Klientami stworzyliśmy w Polsce rozbudowaną sieć handlową. Posiadamy 14 biur handlowych w następujących miastach: Białystok, Gdańsk, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Nasi handlowcy zaoferują takie rozwiązania, które znakomicie spełnią swoją rolę i będą zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Finalny produkt to zawsze składowa pomysłów Klienta i naszego wieloletniego doświadczenia.
Do dyspozycji jest:

  • 9 typów obudowy dachu
  • 7 typów obudowy ścian
  • 14 kolorów standardowych
  • nieskończona ilość wariantów rozwiązań konstrukcyjnych
  • pełen wybór elementów wyposażenia wykończeniowego

Estetyka jest bardzo istotnym elementem nowoczesnego budownictwa. Wysokiej jakości materiały z jakich wykonane są obudowy hal pozwalają uzyskać oczekiwany efekt końcowy.

Dzięki ocynkowanej konstrukcji oferujemy Tobie wysokiej trwałości produkt.
W naszych fabrykach w Gdańsku i Kungshamn (w Szwecji) produkujemy profile gięte na zimno z których powstaje konstrukcja nośna ocynkowanych hal.

Od 2011 roku nasze produkty posiadają znak CE. Deklarujemy tym samym, że przestrzegamy dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną środowiska i zdrowia.
Nasi inżynierowie na bieżąco kontrolują każde zlecenie pod względem zgodności z powyższymi wymogami.

Zalety hal stalowych LLENTAB

Przedstawiamy hale stalowe LLENTAB

Dlaczego klienci LLENTAB są zadowoleni i dlaczego budują u nas biura?

Jesteśmy w stanie łączyć wymagania dotyczące jakości, wymogów i cen. Uważnie słuchamy potrzeb klientów podczas naszego standardowego 10-etapowego procesu realizacji ich biura, tj. od pierwszego kontaktu do przekazania ukończonego budynku. Ponadto przekazanie biura nie jest ostatnią częścią współpracy. Wszystkie projekty są przechowywane w naszej bazie danych, dlatego możemy szybko reagować, kiedy klienci później chcą na przykład doizolować budynek lub go rozbudować. Z doświadczenia wiemy (a wybudowaliśmy ponad 10 000 hal), że mogą pojawić się dodatkowe wymagania.

Naszym celem są dobre długoterminowe relacje z klientami oraz przyjazna dla środowiska produkcja i praktyki. Oprócz indywidualnego podejścia, kolejnym fundamentem naszego sukcesu jest przemyślany, wydajny i elastyczny system budowlany. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz informacje techniczne i filmy z produkcji i montażu. Projektujemy wydajną konstrukcję budynku dla biur i polecamy jeden z rodzajów obudowy ścian i dachów. Rozumiemy potrzeby klientów i zawsze je skutecznie spełniamy.

Opinie Klientów po wielu latach współpracy

„Kiedy nasz ojciec po raz pierwszy wspomniał o LLENTAB, pomyśleliśmy o klasycznym stalowym budynku z dachem dwuspadowym. Chcieliśmy rozwijać elastyczne rozwiązanie; możliwości ekspansji są dla nas ważne. Mieliśmy także wymagania co do wyglądu, stylowego wzornictwa i kreatywnego środowiska odzwierciedlającego biznes – czystego, stylowego, białego i wysokiej jakości. Musimy powiedzieć, że nie widzieliśmy lepiej wyglądającego budynku LLENTAB (Linda i Fredric ciągle się uśmiechają). Byliśmy bardzo zadowoleni z LLENTAB podczas całego procesu i czuliśmy się bardzo pewni. Dzięki profesjonalnemu personelowi, elastycznym rozwiązaniom i dobrym referencjom, LLENTAB naprawdę odniósł sukces w całym projekcie.”

Linda Ericson, Wiceprezes i Dyrektor Marketingu w Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO Oscar Medtec, Hala biurowa SE1651
Linda Ericson, Vice President and Marketing Manager at Oscar Medtec & Fredric Ericson, CEO of Oscar Medtec

Jeden system – wiele różnych biur, hal biurowych

Mamy dla Was coś więcej

Niezależnie kim jesteś - Inwestorem, Generalnym Wykonawcą czy Architektem - mamy dla Ciebie więcej niż tylko hale stalowe