FAQs – Często zadawane pytania

Strona główna>Hale stalowe>FAQs – Często zadawane pytania
FAQs – Często zadawane pytania

FAQs – często zadawane pytania

Jak trwałe są hale LLENTAB?

Jedna z hal LLENTAB od 30 lat skutecznie opiera się szorstkiemu klimatowi Morza Północnego. Znajduje się ona 7 km od znanego na całym świecie centrum badań korozji na wyspie Bohus Malmön.

Do wszystkich profili o grubości do 7 mm stosuje się stal o wysokiej wytrzymałości. W przypadku cieńszych profili (do 2 mm) stosuje się warstwę Z275, podczas gdy w pozostałej części Z450 jest standardem. Tak więc budynki LLENTAB będą działać przez dziesięciolecia.

A co z utrzymaniem budynków LLENTAB?

Budynki LLENTAB wykonane są ze stali zabezpieczonej galwanicznie. To zapobiega powstawaniu rdzy.

Konserwacja i czyszczenie budynków stalowych LLENTAB jest łatwe i proste:

  • Czyszczenie rynien raz w roku
  • Smarowanie zawiasów
  • Usuwanie śniegu z dachu w przypadku obfitych opadów śniegu
  • Mycie budynku za pomocą węża ogrodowego lub myjki wysokociśnieniowej.
Jakie wymiary budynku są możliwe?

Budynki mogą mieć nieograniczoną długość, z rozpiętością jednej nawy do 70 metrów. Nasz system jest na tyle elastyczny, że jesteśmy w stanie dopasować wysokość hali do prowadzonej przez Klienta działalności – nie ma znaczenia czy jest to nowoczesny magazyn wysokiego składowania, hala widowiskowo-sportowa, czy też hangar lotniczy.

Jakie są podstawowe wymagania dla LLENTAB?

Budynki LLENTAB mogą być budowane na stopach fundamentowych lub na płycie fundamentowej. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z informacjami technicznymi lub skontaktuj się z nami.

Czy możliwe jest samodzielne zmontowanie hali?

Tak. Możliwe jest wykorzystanie naszej techniki montażu do samodzielnego montażu budynku. Zalecamy jednak zespół montażowy LLENTAB.

Czy możliwe jest przedłużenie lub docieplenie hali?

Tak. Każdy budynek LLENTAB można z łatwością wydłużyć lub poszerzyć a nawet zwiększyć jego wysokość. Możliwe jest również docieplenie nieizolowanych ścian i dachu.

Czy można przenieść halę?

Tak. Hala może zostać zdemontowana, przeniesiona i ponownie zmontowana w nowym miejscu.

Gdzie powstają hale LLENTAB?

Produkcja odbywa się w Szwecji, Polsce i Czechach. Od 1972 roku produkujemy w Kungshamn w Szwecji, gdzie surowy klimat oceaniczny kładzie nacisk na trwałość, jakość i niezawodność. Od 1992 roku produkujemy również w Gdańsku, a od 2010 roku w Pradze (Czechy). Od 1987 roku produkujemy na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

Dlaczego wiedza o lokalizacji budowy jest niezbędna w przypadku oferty cenowej?

Lokalizacja budowy decyduje o obciążeniu śniegiem, co ma decydujący wpływ na zoptymalizowanie konstrukcji budynku, a następnie na ofertę cenową.

Jaka jest cena za m2/m3?

Cena zależy od rozmiaru, wybranej izolacji, liczby i typów okien, drzwi, prawdopodobieństwa opadów śniegu, kolorów itp.
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę.

Co dzieje się po wysłaniu zapytania? Jak długo trwa proces budowy hali stalowej?

Fazy przygotowania i realizacji zawierają się w naszym standardowym 10-etapowym procesie LLENTAB – zapraszamy do poznania szczegółów. Faza realizacji trwa zwykle co najmniej 15 tygodni.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia. Rozumiem