FAQs – Często zadawane pytania

FAQs – często zadawane pytania

Jedna z hal LLENTAB od 30 lat skutecznie opiera się szorstkiemu klimatowi Morza Północnego. Znajduje się ona 7 km od znanego na całym świecie centrum badań korozji na wyspie Bohus Malmön.

Do wszystkich profili o grubości do 7 mm stosuje się stal o wysokiej wytrzymałości. W przypadku cieńszych profili (do 3 mm) stosuje się warstwę ochrony antykorozyjnej Z-275, dla profili 3 mm Z-450, zaś dla profili 4 mm i grubszych ZM-310 lub Z-450. Tak więc budynki LLENTAB będą działać przez dziesięciolecia.

Budynki LLENTAB wykonane są ze stali zabezpieczonej galwanicznie. To zapobiega powstawaniu rdzy.

Konserwacja i czyszczenie budynków stalowych LLENTAB jest łatwe i proste:

  • Czyszczenie rynien raz w roku
  • Smarowanie zawiasów
  • Usuwanie śniegu z dachu w przypadku obfitych opadów śniegu
  • Mycie budynku za pomocą węża ogrodowego lub myjki wysokociśnieniowej.

Budynki mogą mieć nieograniczoną długość, z rozpiętością jednej nawy do 70 metrów. Nasz system jest na tyle elastyczny, że jesteśmy w stanie dopasować wysokość hali do prowadzonej przez Klienta działalności – nie ma znaczenia czy jest to nowoczesny magazyn wysokiego składowania, hala widowiskowo-sportowa, czy też hangar lotniczy.

Budynki LLENTAB mogą być budowane na stopach fundamentowych lub na płycie fundamentowej. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z informacjami technicznymi lub skontaktuj się z nami.

Tak. Możliwe jest wykorzystanie naszej techniki montażu do samodzielnego montażu budynku. Zalecamy jednak zespół montażowy LLENTAB.

Tak. Każdy budynek LLENTAB można z łatwością wydłużyć lub poszerzyć a nawet zwiększyć jego wysokość. Możliwe jest również docieplenie nieizolowanych ścian i dachu.

Tak. Hala może zostać zdemontowana, przeniesiona i ponownie zmontowana w nowym miejscu.

Produkcja odbywa się w Szwecji, Polsce i Czechach. Od 1972 roku produkujemy w Kungshamn w Szwecji, gdzie surowy klimat oceaniczny kładzie nacisk na trwałość, jakość i niezawodność. Od 1992 roku produkujemy również w Gdańsku, a od 2010 roku w Pradze (Czechy). Od 1987 roku produkujemy na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

Lokalizacja budowy decyduje o obciążeniu śniegiem, co ma decydujący wpływ na zoptymalizowanie konstrukcji budynku, a następnie na ofertę cenową.

Cena zależy od rozmiaru, wybranej izolacji, liczby i typów okien, drzwi, prawdopodobieństwa opadów śniegu, kolorów itp.
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę.

Fazy przygotowania i realizacji zawierają się w naszym standardowym 10-etapowym procesie LLENTAB – zapraszamy do poznania szczegółów. Faza realizacji trwa zwykle co najmniej 15 tygodni.