Rozwiązania systemowe oferowane przez Llentab charakteryzują się dużą różnorodnością  i służą wielu celom. Oferujemy hale różnego przeznaczenia: od magazynowych i produkcyjnych, po bardziej specjalistyczne. Naszym atutem jest też profesjonalne podejście do Klientów. Z dużym zrozumieniem reagujemy na potrzeby naszych Partnerów starając się dopasować możliwie najlepiej do ich oczekiwań oraz możliwości. Jest to zasadniczy powód, dla którego Klienci powracają do Llentab: rozbudowują swoje projekty albo realizują z nami kolejne, często wielokrotnie i na przestrzeni wielu lat.

PL5093 PRYZMET II

Przykładem takiej współpracy jest relacja z Firmą Pryzmet – hurtownią okuć budowlanych. Rozpoczęliśmy właśnie rozbudowę pierwszego etapu projektu, jakim była hala produkcyjno-magazynowa okuć budowlanych oraz akcesoriów stosowanych przy produkcji okien i drzwi aluminiowych. W Lublinie powstaje izolowany magazyn o wymiarach 29.1×24.4×6.0 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 710 m2. Dach nachylony będzie pod kątem 4°.

PL5126 ALUFIRE II

Podobny projekt – przedłużenie pierwszego etapu – realizujemy ze spółką Alufire, zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją ognioodpornej stolarki aluminiowej wysokiej jakości. W Łysomicach (woj. kujawsko-pomorskie) budujemy halę produkcyjną. Obiekt, o kącie nachylenia dachu 1°, będzie izolowany.

Po zakończeniu budowy hale postawione przez Llentab dla Alufire będą miały łączną powierzchnię 2362 m2.

PL4871 NRC III

NRC po raz trzeci zaprosiło nas do współpracy. Po chłodni i magazynie odzieży przyszedł czas na budowę hali, w której produkowane będzie obuwie. Izolowany obiekt powstanie w miejscowości Brody (woj. małopolskie). Hala będzie miała wymiary 22.2×65.8×4.5 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 1461 m2. Nachylenie dachu wynosić będzie 7°.

Po zakończeniu budowy w Brodach łączna powierzchnia hal NRC zamówionych w Llentab wynosić będzie 4257 m2.

PL5318 GERCZAK

Jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z nowymi Partnerami. W Lasecznie (woj. warmińsko-mazurskie) powstanie wylęgarnia drobiu. Odbiorca – firma GERCZAK Nord-Pol Hatchery, to doskonale znany w Polsce i za granicą producent wysokiej jakości piskląt indyczych.

Dach wylęgarni nachylony będzie pod kątem 7°, powierzchnia wynosić będzie 1389 m2. Międzystropie i sufit obudowane zostaną płytami warstwowymi.

PL4431 TOMASZ CHARUK

Transport pierwszej partii konstrukcji hali magazynowej pod wynajem dotarł do Gdańska. Dokonano także wstępnej prefabrykacji niektórych elementów. Po zrealizowaniu planów powstać ma izolowany obiekt o powierzchni 3173 m2 i wymiarach 35.1×90.4×6.5 m (szerokość x długość x wysokość). Część hali będzie izolowana, istnieje także możliwość doizolowania pozostałych fragmentów w przyszłości.  Jej dach nachylony będzie pod kątem 7°. Partnerem Llentab w tej transakcji jest Pan Tomasz Charuk.

PL4399 RADEX

Mocną stroną Llentab jest gęsta sieć biur regionalnych rozmieszczonych na terenie całej Polski. Klientów z województwa warmińsko-mazurskiego obsługuje nasze Biuro w Olsztynie. Ich współpracę z firmą Radex zwieńczy powstanie w Iławie hali, w której odbywać się będzie produkcja drzwi drewnianych, ościeżnic i schodów strychowych. Obiekt o powierzchni 5412 m2 będzie izolowany. Konstrukcja oparta zostanie na stropie biurowca murowanego.

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać Llentab jako dostawcę hal stalowych: doświadczenie, fachowa wiedza, wysoka jakość czy sprawdzony system. Kombinacja tych atutów umożliwia nam dotarcie do szerokiej gamy Klientów i zaoferowanie produktów spełniających ich różnorodne oczekiwania. Jeśli budować halę stalową, to tylko z Llentab!