Dużym atutem LLENTAB jest rozbudowana sieć handlowa. Umożliwia ona dogodny dla każdego Klienta sprawny i łatwo dostępny kontakt. Centrala firmy znajduje się w Gdańsku. Posiadamy biura handlowe w następujących miastach: Białystok, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Stargard, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Nasi handlowcy oferują rozwiązania, które znakomicie spełniają swoją rolę i są zgodne z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Kontrolujemy cały proces dostarczania budynków stalowych od wstępnego szkicu pomysłu Klienta na papierze do produkcji i montażu hali. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość na każdym etapie zamówienia. Nasze doświadczenie poparte jest wybudowaniem ponad 10 000 hal w Europie i 2400 hal w Polsce.

PL006710 GEOBIKE

GEOBIKE to innowacyjny, wiodący polski producent rowerów elektrycznych. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, tutaj też zlokalizowany jest główny magazyn i serwis oraz jeden z salonów firmowych. GEOBIKE oferuje ponad 30 różnych modeli rowerów z napędem elektrycznym. W ofercie dostępne są również innowacyjne rowery przeznaczone do użytku terenowego.

Produkcja rowerów elektrycznych zostanie wkrótce uruchomiona w hali, którą stawiamy w miejscowości Sierakowo (woj. zachodniopomorskie). To nieizolowany obiekt o powierzchni 2064 m2 i kącie nachylenia dachu wynoszącym 22°. Nad budową czuwa biuro handlowe w Stargardzie.

PL006802 ERKADO 21

Erkado Sp. z o.o. jest producentem drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Oferuje też bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych. Gwarantuje atrakcyjne wzornictwo, wysoką jakość i rozsądne ceny.

Magazyn o wymiarach 16.2×60.4×8.0 m (szerokość x długość x wysokość) budujemy w miejscowości Gościeradów-Folwark (woj. lubelskie). To hala nieizolowana. Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°. Daszek o wysięgu 3 m będzie przedłużeniem połaci dachu na całej długości jednej ze ścian długich.
Budynek będzie częściowo otwarty. Słupy i obudowa dwóch ścian szczytowych oraz jednej długiej posadowione będą na cokole betonowym o wysokości 3 m.

Dla Erkado realizujemy dwudziesty pierwszy projekt. Długoletnią, dobrą współpracę z Klientem prowadzi biuro handlowe w Lublinie. Łączna powierzchnia wybudowanych przez nas dla Erkado hal wyniesie wkrótce 51638 m2.

PL006802 ERKADO 21 magazyn
PL006802_ERKADO 21 magazyn
PL006802 ERKADO 21_magazyn

PL005762 AM YACHT 3

AM YACHT Sp. z o.o. to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem w budowie łodzi motorowych.

Kilka lat temu wybudowaliśmy dla niej dwie hale produkcyjne.
W marcu rozpoczęliśmy montaż magazynu części do łodzi motorowych. Stawiamy go w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie).  Będzie miał szerokość 20.1 m, długość 45.4 m i wysokość 4.0 m. Dach nachylony będzie pod kątem 7°. Wstawimy doświetla i bramy przesuwne LLENTAB.
Klienta obsługuje biuro handlowe w Olsztynie. Po zakończeniu tej budowy łączna powierzchnia hal postawionych przez nas wyniesie 3977 m2.

PL005658 RAVEN

Magazyn opakowań drewnianych budujemy w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie). To hala nieizolowana z jednospadowym dachem, o szerokości 27.3 m, bez słupa w środku. Klientem opiekuje się biuro handlowe w Zielonej Górze.

PL006229 POLCARBO

Budowę nieizolowanej wiaty magazynowej rozpoczęliśmy w miejscowości Czerwona Woda (woj. dolnośląskie). Dach i ściany wykonamy w typie 0 izolacji. Biuro handlowe we Wrocławiu obsługuje ten kontrakt.

PL006791 YINLUN

Halę, w której wkrótce ruszy produkcja chłodnic stawiamy w miejscowości Krzywopłoty 1B (woj. zachodniopomorskie). To rozbudowa istniejącego zakładu. Z Klientem współpracuje nasze biuro handlowe w Stargardzie.