Łagodna zima sprzyja działaniom w branży budowlanej. W styczniu rozpoczęliśmy budowę dziewięciu hal. Wśród nich znajdują się hale magazynowe i produkcyjne oraz obiekty pod wynajem.

Mocną stroną Llentab jest wysoka jakość świadczonych usług oferowana na wszystkich etapach procesu: od projektu, przez produkcję, do montażu. Najlepszym dowodem potwierdzającym tę tezę jest satysfakcja Klientów przejawiająca się w powierzaniu nam kolejnych przedsięwzięć. Wśród naszych stałych współpracowników znajdują się trzy przedstawione poniżej Firmy.

PL4542 FIRMA EKOSYSTEM II

Firma Ekosystem Sp. z o.o. jest ekspertem od robót budowlanych i prac wykończeniowych. Funkcjonuje od 1993 roku. Swoje prace realizuje w oparciu o najnowsze technologie, najwyższej klasy materiały i wykwalifikowaną kadrę. W miejscowości Węgrzce (woj. małopolskie) budujemy dla Firmy Ekosystem drugą już halę pod wynajem. Obiekt o wymiarach 30.6×49.5×5.0 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 1515 m2 będzie izolowany. Kąt nachylenia dachu wynosił będzie 4°. Zastosujemy podciągi w środkowych rzędach słupów oparte na żelbetowych ścianach szczytowych.

PL5160 KOSZEWSKI III

Z Centrum Budowlanym PH Koszewski Eugeniusz i Wspólnicy Sp. J. realizujemy trzeci projekt. W Augustowie (woj. podlaskie) rozpoczęła się budowa sklepu Jysk o powierzchni 1908 m2 i wymiarach 31.8×60.0x4.3 m (szerokość x długość x wysokość). Hala postawiona na słupach żelbetowych będzie izolowana, kąt nachylenia dachu wynosił będzie 2°. Po zakończeniu budowy obiekty oddane przez Llentab dla tego Partnera osiągną łączną powierzchnię prawie 7000 m2.

PL5372 ENTERPRISE IV

Satysfakcję ze współpracy z nami czerpie także Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A. Dowiedli tego powierzając nam realizację czwartego obiektu. Magazyn o wymiarach 26.2×74.2×12.1 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 1944 m2 stawiamy w Stargardzie. To izolowana, jednospadowa hala wysokiego składowania o kącie nachylenia dachu wynoszącym 4°. Jego konstrukcja zostanie specjalnie wzmocniona pod położenie fotowoltaiki. Po zakończeniu tej inwestycji biura i magazyny Enterprise wybudowane przez Llentab zajmą powierzchnię prawie 5000 m2.

Oferowane przez nas profesjonalne hale magazynowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nowych Klientów. Projekt obiektu zawsze uwzględnia wymagania i oczekiwania Inwestora. Konstrukcja – wytrzymała na każde warunki atmosferyczne – gwarantuje bezpieczeństwo osób w nich przebywających. Nasze magazyny mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Tworząc ofertę dla Klienta bierzemy pod uwagę między innymi czas i rodzaj przechowywanych materiałów oraz typ prowadzonych działań i procesów.

PL5163 INTEGER 8

W miejscowości Sitaniec (woj. lubelskie) rozpoczęliśmy montaż magazynu spedycyjnego firmy Inpost. Obiekt o powierzchni 2020 m2 będzie izolowany, a  jego dach nachylony będzie pod kątem 4°. Magazyn ten budujemy dla Firmy Interger 8 Agnieszka Sokół.

PL5345 TELEMOND

Telemond Sp. z o.o. to specjalista w zakresie przetwarzania wysokowytrzymałych drobnoziarnistych stali konstrukcyjnych, ekspert w zakresie konstrukcji stalowych z blach i rur oraz poddostawca modułów dla branży automotive. W Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie) wystartowała budowa magazynu elementów stalowych. Jego szerokość wynosić będzie 29.0 m, długość 19.4 m, a wysokość 3.8 m. Magazyn będzie miał powierzchnię 563 m2. Dach nachylony będzie pod kątem 3°. Obiekt zostanie docieplony.

Innym głównych obszarem działania Llentab są hale produkcyjne. Dobrze zaprojektowane i skonstruowane umożliwiają właściwą realizację procesów. Jesteśmy specjalistą posiadającym odpowiednią wiedzę i doświadczenie poparte wybudowaniem ponad 3000 hal produkcyjnych. Kładziemy nacisk na elastyczność i rozsądną cenę, dlatego nasza oferta jest popularna nie tylko wśród największych odbiorców.  Cieszy się także uznaniem małych i średnich przedsiębiorstw.

PL4433 IZOTERM

Produkcja płyt styropianowych wkrótce ruszy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Firma „Izoterm” Mariusz Wałek powstała w 1993 roku. Produkuje i sprzedaje płyty styropianowe. Stosuje nowoczesne technologie przetwórstwa polistyrenu do spienienia. Jest także producentem maszyn i urządzeń do produkcji styropianu. Obiekt o powierzchni 6331 m2 i kacie nachylenia dachu wynoszącym 7° będzie miał konstrukcję przygotowaną do montażu suwnicy o udźwigu do 1 tony.

PL4666 NATURAL SWEET GOOD

Produkcja wyrobów cukierniczych uruchomiona zostanie w izolowanej hali o powierzchni 4386 m2. Powstanie ona w Żurominie (woj. mazowieckie). Będzie to hala 3-nawowa z bardzo szeroką środkową nawą wynoszącą 45 m. Szerokość ta wynika z wymogów technologii produkcji. Część chłodnicza powstającego obiektu połączona będzie z magazynową i produkcyjną.

PL5216 NOWY STYL

Produkcja foteli, krzeseł i mebli biurowych rozpocznie się w Jaśle (woj. podkarpackie). Dla Firmy Nowy Styl Sp. z o.o., lidera w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej, stawiamy izolowaną halę w wymiarach 86.4×105.6×9.4 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 9124 m2. Dach nachylony będzie pod kątem 1°. Słupy rozstawione będą co 7.5 m, a w osiach środkowych co 15.0 m.

Nasi Klienci często zlecają nam budowę hal przeznaczonych na wynajem. Wiedzą, że produkty Llentab charakteryzują się niezawodną jakością, a my – jako dostawca – jesteśmy rzetelni i terminowi.

PL5102 TEKKON

Dla Tekkon, w Gdańsku, budujemy pod wynajem halę o szerokości 30.8 m, długości 58.9 m i wysokości 6.5 m. Będzie ona miała powierzchnię 1814 m2. Obiekt będzie izolowany, a jego dach nachylony pod kątem 7°.

Jesteśmy stabilną firmą o silnym zapleczu i dużych możliwościach usługowych. Rozbudowana sieć handlowa umożliwia sprawny kontakt z nami z dowolnego miejsca w Polsce, a nasze elastyczne projekty o nieskończonej ilości rozwiązań konstrukcyjnych zadowalają nawet najbardziej wymagających Klientów.