Sezon budowlany w pełni, my także nie próżnujemy. W sierpniu rozpoczęliśmy dwanaście nowych inwestycji.

PL4706 Fol-Pol IV

Dla Firmy Fol-Pol z branży przetwórców tworzyw sztucznych w Kutnie (woj. łódzkie) budujemy magazyn folii o łącznej powierzchni 1358 m2. Hala będzie izolowana, a dach nachylony pod kątem 2°. Warto podkreślić, że jest to czwarta umowa dla tego Klienta.

PL4949 Newag

NEWAG S.A jest wiodącym polskim producentem elektrycznych i spalinowych pojazdów pasażerskich, lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz pojazdów metra i tramwajów. Dla tej właśnie Firmy w Nowym Sączu (woj. małopolskie) budujemy magazyn artykułów do produkcji taboru szynowego o łącznej powierzchni 9464 m2, hala ma wymiary 78.3×112.7×8.0 + 7.9×81.0x8.0 m (szerokość x długość x wysokość).

Newag montaż hali
Newag montaż hali

Po raz drugi współpracujemy z przedsiębiorstwami ERG i Metatech.

PL4210 ERG II

Dla ERG Bieruń – Folie Sp. z o.o. producenta folii polietylenowej, obecnego na europejskim rynku od 50 lat budujemy halę produkcyjną wraz z wiatą. Dach hali izolowany w typie SP, ściany hali typ 7 z poziomymi panelami. Wiata nieizolowana. Wymiary odpowiednio: 30.2×78.7×10.0 m i 25.0×50.3×6.0 m (szerokość x długość x wysokość). Łączna powierzchnia 3635 m2.

PL4182  Metatech II

Metatech – producent elementów metalowych dla przemysłu meblowego i motoryzacyjnego, a także gotowych segmentów i elementów do maszyn i linii technologicznych zamówił u nas halę produkcyjno-magazynową z wiatą o łącznej powierzchni 963 m2. Ten izolowany obiekt stanie w Orzeszu (woj. śląskie).

PL4935 Jaskon

Magazyn artykułów BHP powstanie w Koninie (woj. wielkopolskie). Izolowany pianką poliuretanową obiekt o kącie nachylenia dachu 7° i o wymiarach 30.0×100.0x8.0 m (szerokość x długość x wysokość) stawiamy dla Firmy Jaskon Dystrybutor Artykułów BHP.

Montaż hali dla Jaskon
Jaskon montaż hali

PL4975 Hemarpol VI

W Kaletach (woj. śląskie) dla Hemarpol Trade, Spółki zajmującej się skupem i sprzedażą złomu oraz recyklingiem metali kolorowych i kabli stawiamy magazyn o wymiarach 60.0×58.0x12.0 m (szerokość x długość x wysokość). Zgodnie z możliwościami, jakie dają obiekty w systemie Llentab, hala przygotowana jest do rozbudowy na długość w przyszłości, w momencie dogodnym dla Inwestora.

PL4960 REHA-BED II

Producent łóżek rehabilitacyjnych i szpitalnych z Czeladzi (woj. śląskie) zlecił nam budowę hali produkcyjnej o powierzchni 924 m2. Dokonujemy rozbudowy istniejącego już obiektu. Nowa hala będzie izolowana, wyposażona w bramy i doświetla. System rynien i rur spustowych wspomagany będzie przez koryto elektrycznie ogrzewane z odprowadzeniem grawitacyjnym

Wiarygodność, rzetelność, doświadczenie – między innymi te cechy powodują, że Klienci realizują z nami kolejne projekty. Szóstą umowę podpisaliśmy z Hemarpol Trade, drugą zaś z Firmą Reha-Bed.

PL5027 Nieruchomości Mieczysław Daniel

Dla Firmy Nieruchomości Mieczysław Daniel w Lublinie (woj. lubelskie) budujemy halę izolowaną pod wynajem. Wymiary obiektu: 24.9×33.1×6.0 m (szerokość x długość x wysokość), powierzchnia 824 m2. Dach o nachyleniu 7° będzie w typie 5 izolacji dachu, ściany zaś w typie 3 (blacha – wełna – blacha).

PL4925 PiS OPAKOWANIA

Magazyn Papieru wybudujemy dla producenta szerokiej gamy opakowań kartonowych z Jasła (woj. podkarpackie) Spółki PiS OPAKOWANIA. Będzie on miał wymiary 39.9×49.9 m (szerokość x długość) i wewnętrzną wolną wysokość 5.2 m. Dach nachylony będzie pod kątem 4°.

Budowa hali PIS Opakowania

PL5167 Energet Property

Także w Lublinie i też pod wynajem powstaje inny montowany przez nas obiekt. To hala o powierzchni 975 m2 dla Firmy Energet Property Sp. z o.o. Konstrukcję nośną hali stanowić będą poprzeczne ramy stalowe z ryglem stalowym kratowym dwuspadowym o nachyleniu pasa górnego 7° i poziomym pasie dolnym oraz słupy. Przygotujemy także otwory pod drzwi, bramę oraz pasmo świetlne dachowe.

PL5091 Lubcon Polska Sp. z o.o.

Lubcon Polska Sp. z o.o. to przedstawicielstwo na nasz kraj Firmy LUBRICANT CONSULT GmbH z Niemiec, to wiodący na świecie projektant oraz producent smarów specjalnych i urządzeń do smarowania. W Świdniku (woj. lubelskie) wybudujemy halę produkcyjną o wymiarach 25.6×81.1×6.8 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 2076 m2. Obiekt będzie izolowany, a jego dach nachylony pod kątem 4°.

PL3768 Wodna Farma

W Wirwajdach (woj. warmińsko-mazurskie) dla Firmy Wodna Farma przygotowujemy halę, w której hodowane będą pstrągi.

Powstanie obiekt nieizolowany, o wymiarach 19.7×69.6 m (długość x szerokość) i wewnętrznej wolnej wysokości przy długiej ścianie 3.5 m. Powierzchnia po obrysie wewnętrznym wynosić będzie 1371 m2.

Konstrukcję nośną hali stanowić będą poprzeczne ramy stalowe z ryglem stalowym kratowym dwuspadowym o nachyleniu pasa górnego 7° i poziomym pasie dolnym oraz słupy.

Wodna Farma budowa hali
Budowa hali Wodna Farma

Projektujemy, produkujemy i montujemy wielofunkcyjne hale stalowe dla szerokiego zakresu branż i celów. Koncepcja Llentab dla hal stalowych to sprawna i trwała konstrukcja o wysokiej jakości z możliwością dostosowania do różnych potrzeb i wymagań.