Maj rozpoczął się kontynuacją współpracy z dwoma Klientami – dla Firm Świat Drewna i OM Koło rozpoczęliśmy budowę kolejnych hal produkcyjnych. Budujemy też magazyn dla Gospodarstwa Rolnego Łukasza Wronkowskiego.

PL4407 ŚWIAT DREWNA II

Świat Drewna jest nowoczesnym zakładem przetwórstwa drzewnego, produkującym wysokiej jakości wyroby z drewna iglastego. Produkuje i sprzedaje deski, podbitki, więźby dachowe, ogrodzenia oraz elementy stolarki otworowej. Oferuje szereg usług i transport zakupionego materiału.

W miejscowości Piekoszów (woj. świętokrzyskie) rozpoczęliśmy budowę hali do produkcji drewna. Będzie miała ona wymiary 39.9×50.2×5.3 m (szerokość x długość x wysokość). Obiekt będzie izolowany, a jego dach nachylony pod kątem 4°.

Po zakończeniu tej budowy hale wybudowane przez nas dla Świata Drewna zajmą powierzchnię 2669 m2.

PL5472 OM KOŁO II

Izolowaną halę produkcyjną stawiamy także dla OM Sp. z o.o. Sp. K. z Koła  (woj. wielkopolskie).

W miejscowości Czołowo Kolonia powstanie budynek o wymiarach 32.7×27.0x9.9 (szerokość x długość x wysokość). Wkrótce w hali rozpocznie się produkcja i magazynowanie łożysk, pasów napędowych i zębatych oraz taśm transportujących.

Będzie to obiekt typu S4HR1 o konstrukcji stalowo-żelbetowej ocieplony wełną o grubości 150 mm na ścianach i 200 mm na dachu nachylonym pod kątem 4°. Hala wyposażona zostanie w bramy, okna i drzwi.

Budowa stanowi rozbudowę wcześniejszej  inwestycji – stawiamy halę o wymiarach identycznych z pierwotną, łącznie zajmą powierzchnię 1766 m2.

PL5118 GOSPODARSTWO ROLNE ŁUKASZ WRONKOWSKI

W miejscowości Budzów (woj. dolnośląskie) wystartowała budowa magazynu materiału siewnego o szerokości 39.9 m, długości 100.0 m i wysokości 10.9 m oraz powierzchni 3990 m2.

Zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne pozwoli wyeliminować słupy wewnątrz magazynu mimo prawie czterdziestotometrowej rozpiętości budynku.

Dach nachylony będzie pod kątem 7°.

Wyposażenie stanowić będą bramy, doki, drzwi i doświetla.

Bardzo cieszą nas kolejne projekty realizowane dla stałych Klientów. Traktujemy je jako potwierdzenie, że oferowane przez LLENTAB hale stalowe są wysokiej jakości, funkcjonalne i trwałe. Jesteśmy przekonani, że przyniosą satysfakcję z użytkowania także tym, którzy zdecydowali się rozpoczać z nami współpracę.