Llentab funkcjonuje na rynku hal stalowych ponad 45 lat. W siedmiu krajach europejskich zrealizował więcej niż 10.000 projektów. Duża liczba wybudowanych obiektów znajduje się w Polsce. Dzięki rozbudowanej i sprawnie działającej sieci handlowej można łatwo nawiązać  z nami bezpośredni kontakt. Biura sprzedaży rozmieszczone są na terenie całego kraju, dlatego też Klienci ze wszystkich województw mają nas „na wyciągnięcie ręki”. Budujemy wszędzie, od Bałtyku po Tatry. Nasze hale stoją w dużych miastach, jak Częstochowa, Bydgoszcz czy Toruń i mniejszych miejscowościach, jak Zgórsko, Pałczyn i Tyrowo. Zapraszamy do lektury prezentacji budów rozpoczętych w listopadzie.

PL5043 LIFT PLUS

W Częstochowie powstanie hala o wymiarach 30.4×16.1×4.5 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 489 m2. Odbywać się w niej będzie produkcja wind i platform dla niepełnosprawnych. Projekt realizujemy dla Firmy Lift Plus. Dach nachylony będzie pod kątem 4°. Obiekt będzie izolowany.

PL5021 PLANBOX

Produkcja biokominków na gaz i olej wkrótce ruszy w hali budowanej przez Llentab dla Planbox w Bydgoszczy.  Obiekt o powierzchni 4301 m2 posiadał będzie wymiary 40.2×107.0x4.5 m (szerokość x długość x wysokość). Kąt nachylenia dachu wynosił będzie 4°. Hala przylegać będzie do budynku biurowego. Zastosowana izolacja umożliwi osiągnięcie wewnątrz budynku temperatury powyżej 16°C. W przyszłości będzie można rozbudować go po szerokości o kolejne nawy.

PLANBOX - montaż hali stalowej
PLANBOX - montaż hali Llentab

PL4303 ALTOM II

Firma Altom specjalizuje się w produkcji stolarki otworowej. W Jej ofercie znajduje się stolarka okienna z PCV i ślusarka aluminiowa. Altom to także nasz zadowolony stały Klient, powraca bowiem z kolejną realizacją. Tym razem rozbudujemy wcześniej oddaną halę po długości. Obiekt o powierzchni 494 m2 powstanie w Toruniu, przy ulicy Fortecznej. Po zakończeniu rozpoczętej budowy hale zmontowane przez Llentab dla tego Partnera zajmą łącznie prawie 1500 m2.

PL4261 AW-POL

Izolowaną halę produkcyjną zaczęliśmy budować w miejscowości Zgórsko, (woj. podkarpackie). W obiekcie o wymiarach 16.0×72.8×5.0 (szerokość x długość x wysokość) odbywać się będzie produkcja konstrukcji stalowo aluminiowych. Podłużne ściany hali będą ścianami oddzielenia pożarowego. Dach, nachylony pod kątem 7°, przygotowany zostanie pod montaż fotowoltaiki. Firma AW-POL od 1997 roku koncentruje się na produkcji metalowej. Dzięki posiadanemu bogatemu parkowi maszynowemu oferuje wielkogabarytowe konstrukcje i zaawansowane technologicznie detale.

PL5275 PPHU DZIECKO RITA SUCHOCKA

W miejscowości Zagórz, także w województwie podkarpackim, budujemy halę, w której będą produkowane meble dziecięce. Dach obiektu o powierzchni 1047 m2 w typie 5 izolacji, nachylony będzie pod kątem 7°. Ściany z płytami warstwowymi w układzie poziomym, będą w typie 7 izolacji. Hala będzie wyposażona w okna, bramy, drzwi oraz doświetla. W przyszłości będzie ją można rozbudować po długości.

PL4967 JANZA

Dla PHUP Janza, Firmy zajmującej się projektowaniem, konstruowaniem i wykonywaniem form wtryskowych, w Aleksandrowie Łódzkim stawiamy halę do obróbki metali o wymiarach 25.0×50.0x6.3 m (szerokość x długość x wysokość). Obiekt będzie miał powierzchnię 1250 m2 i dach nachylony pod kątem 7°. Hala będzie izolowana, zostaną w niej zamontowane suwnice.

PL4837 BOMA II

W Kazimierzowie (woj. warmińsko-mazurskie) dla Zakładów Meblowych Boma rozpoczęliśmy budowę hali produkcyjnej o wymiarach 21.3×61.9×4.5 m (szerokość x długość x wysokość). To drugi projekt realizowany dla tego Odbiorcy. Po oddaniu hali do użytkowania, łączna powierzchnia wykonanych dla Bomy przez Llentab obiektów przekroczy 7000 m2. Dach, pod kątem 6°, będzie w typie 5 izolacji, a ściany w 7. Od strony szczytu hala oparta będzie o istniejący budynek biurowy.

PL5114 KMK AGRO II

KMK Agro producent maszyn do warzyw, materiałów sypkich i pakowania, to Klient, dla którego wybudowaliśmy już jeden magazyn. Tym razem stawiamy halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 1101 m2. Izolowany obiekt o wymiarach 16.0×68.8×6.5 m (szerokość x długość x wysokość) usytuowany będzie w Pałczynie (woj. wielkopolskie). Na ścianach i dachu położone zostaną płyty warstwowe. Wewnątrz znajdować się będzie suwnica. Hala połączona zostanie z murowanym budynkiem biurowym.

PL4979 MODEL-ART VIII MONTAŻ

PL4984 MODEL-ART VII LAMINATY

Z Firmą Model-Art. realizujemy właśnie wspólnie siódmy i ósmy projekt. W Tyrowie (woj. warmińsko-mazurskie) powstają jednocześnie dwie hale do produkcji jachtów: laminatów, o powierzchni 1897 m2 i montażu, o powierzchni 1242 m2. Po zakończeniu budowy, łączna powierzchnia obiektów wybudowanych przez Llentab dla tego producenta modeli i form przemysłowych, wynosić będzie prawie 12500 m2.

Obie hale będą izolowane – dachy w typie 5, a ściany w typie 3. Dachy nachylone będą pod kątem 7°. Budynki będą wyposażone w bramy, drzwi, doświetla, suwnice i witryny aluminiowe.

Jesteśmy doświadczonym i rzetelnym dostawcą hal stalowych. W każdym miesiącu rozpoczynamy współpracę z nowymi Klientami. Realizujemy też kolejne inwestycje dla tych, którzy już kiedyś nam zaufali i zadowoleni z przebiegu współpracy wracają, by zlecić nam budowę nowych obiektów lub – zgodnie z możliwościami systemu Llentab – rozbudowywać istniejące.