W listopadzie rozpoczęliśmy budowę sześciu hal. W jednej z nich będą hodowane pstrągi, w kolejnych odbywać się będzie produkcja odzieży skórzanej, produkcja maszyn rolniczych, a pozostałe będą pełnić funkcję magazynów. Wszystkie będą izolowane.

PL4691 TROUT HODOWLA

Posiadane wieloletnie doświadczenie w budownictwie przemysłowym wykorzystujemy także w branżach rolniczej i spożywczej. Spełniamy oczekiwane wymogi techniczne, normy z zakresu zachowania czystości czy warunki izolacji.

Celem Trout System jest dostarczenie najwyższej jakości pstrągów tęczowych. Firma wykorzystuje nowoczesne technologie umożliwiające hodowlę ryb w najczystszej wodzie głębinowej.

W miejscowości Krągola (woj. wielkopolskie) rozpoczęliśmy budowę hali do hodowli pstrągów. Będzie ona miała wymiary 90.0 x 30.0 x 2.6 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 2700 m2. Dach nachylony będzie pod kątem 7°. Wyposażymy ją między innymi w izolowane bramy i postawimy ścianki działowe z płyt warstwowych PIR.

hodowla pstraga - hala stalowa___

Montaż hali do hodowali pstrąga

hodowla pstraga - hala stalowa___
hodowla pstraga - hala stalowa___

Wznoszenie hali – hodowla pstrąga

hodowla pstraga - hala stalowa___

PL5162 SAXOS

Oferowane przez LLENTAB hale produkcyjne budowane są również z płyt warstwowych. Stosujemy płyty z rdzeniem z pianki PIR lub z rdzeniem z wełny mineralnej.  Montujemy je w układzie poziomym bezpośrednio do ocynkowanego słupa konstrukcji nośnej albo w układzie pionowym z wykorzystaniem dodatkowej konstrukcji wsporczej.

Produkcja odzieży skórzanej odbywać się będzie w hali o wymiarach 29.4 x 37.2 x 5.0 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchni 1094 m2. Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°.

Hala stanie przy murowanym biurowcu. Będzie posiadała dużo ścian wewnętrznych.

Budujemy ją w Sulnowie (woj. kujawsko-pomorskie) dla Firmy Saxos.

PL5495 SOLAN

SOLAN jest producentem maszyn rolniczych. Oferuje także szeroki wybór pokryć dachowych oraz elementów montażowych i izolacyjnych.

W miejscowości Turka (woj. lubelskie) rozpoczęliśmy budowę hali, w której odbywać się będzie produkcja maszyn rolniczych. Obiekt będzie miał szerokość 29.2 m, długość 26.3 m i wysokość 5.8 m. Zajmie on powierzchnię 768 m2. Dach nachylony będzie pod kątem 4°. Zamontujemy w nim bramy, elementy stolarki oraz pasma świetlne.

LLENTAB montuje swoje hale na placu budowy. Dzięki temu, że nasze obiekty składamy z elementów prefabrykowanych, jesteśmy w stanie wznosić je o każdej porze roku. Sama budowa jest o wiele szybsza, co sprawia, że inwestorzy mogą w krótkim czasie rozpocząć działalność.

produkcja maszyn rolniczych_
produkcja maszyn rolniczych

PL5605 DFM III

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych z siedzibą w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Od 2001 roku sprzedaje najwyższej jakości meble na kilku europejskich rynkach i w Stanach Zjednoczonych. Meble tworzy w trzech zakładach produkcyjnych, w miejscowościach: Dobre Miasto, Olsztyn i Reszel. Realizuje z nami trzeci projekt.

Tym razem budujemy magazyn płyt meblowych. Powstaje on w Dobrym Mieście (woj. warmińsko-mazurskie). Będzie miał wymiary 31.2 x 37.0 x 4.5 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 1154 m2. Dach nachylony będzie pod kątem 7°. Magazyn wyposażymy w system oddymiania.

Przygotowując projekt hali magazynowej LLENTAB bierze pod uwagę branżę, dla której obiekt jest dedykowany. Każda charakteryzuje się bowiem określonymi przepisami oraz restrykcjami, które muszą być spełnione.

PL5159 KMA GROUP II

Przygotowując projekt hali magazynowej istotne są również takie kwestie jak wielkość magazynu, czas i rodzaj przechowywanych w nim materiałów oraz stopień i rodzaj prowadzonych działań i procesów.

To wszystko uwzględniliśmy tworząc magazyn maszyn do obróbki drewna dla KMA GROUP – dystrybutora maszyn stolarskich do obróbki drewna i metalu.

Współpracujemy już nad drugim projektem.

Cześć dachu obecnie stawianego magazynu opiera się na słupie hali wcześniej wybudowanej.

Nowy magazyn będzie miał wymiary 16.1 x 66.6 x 6.2 m (szerokość x długość x wysokość) i powierzchnię 1072 m2.

Dach nachylony pod kątem 3°, w typie SPH izolacji, ocieplimy pianką PIR o grubości 100 mm. Wykorzystamy ją też w przypadku ścian – typ 7 izolacji.

Magazyn wyposażymy w system dokowania, bramę, drzwi oraz pasma świetlne dachowe z klapami przewietrzającymi.

PL5281 REMETEX II

Magazyn materiałów higienicznych, medycznych, opatrunkowych i ortopedyczno-rehabilitacyjnych o powierzchni 1356 m2 stanie wkrótce w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie).

Budujemy go dla „Remetex” Sp. j. To nasze drugie wspólne przedsięwzięcie.

Do ocieplenia dachu w typie SPH, o kącie nachylenia 4°, wykorzystamy wełnę mineralną o grubości 140 mm zaś ściany w typie 7 pokryte będą płyta warstwową z izolacją z wełny o grubości 100 mm.

Magazyn wyposażymy między innymi w drzwi, 3 bramy i świetlik.

Na ścianach szczytowych stanie attyka do wysokości kalenicy. Wykonana będzie ona z płyty warstwowej w układzie poziomym.

Remetex hala magazynowa

Informacje o rozpoczętych budowach we wcześniejszych miesiącach znajdują się pod linkiem – link