Bezpieczeństwo pracowników, użytkowników stawianych przez nas hal i partnerów na budowach jest dla Llentab kluczowym zagadnieniem. Dlatego też w pracy kierujemy się mottem: brak ryzyka. Nasza wizja to zero wypadków. Pracujemy niestrudzenie, aby Grupa Llentab była najlepsza w branży pod tym względem.

PL5430 MCJ IV

MCJ jest uznanym producentem szerokiej gamy luster z podświetleniem LED, balustrad szklanych, elementów wycinanych w szkle oraz wyrobów ze stali nierdzewnej. Firma ta wielokrotnie miała okazję przekonać się, jak ważnym zagadnieniem jest dla nas bezpieczeństwo. Realizujemy wspólnie już czwarty projekt.

Tym razem w miejscowości Szczerbice (woj. śląskie) budujemy magazyn sprzętu oświetleniowego o wymiarach 44.7 x 40.0 x 4.3 m (szerkość x długość x wysokość) i powierzchni 1788 m2.

Obiekt będzie izolowany, a jego dach nachylony pod kątem 4°.

Po zakończeniu tej budowy wszystkie postawione dla MCJ przez Llentab hale zajmą powierzchnię 5230 m2.

PL5490 KARMAK

Miejsca budowy obarczone są ryzykiem wypadków, a popełnione błędy mogą mieć poważne konsekwencje. Opracowaliśmy zatem metody pracy, które minimalizują ryzyko dla pracowników placu budowy. Zostaną one wdrożone także w miejscowości Pielgrzymka, gdzie powstaje nieizolowany magazyn narzędzi i urządzeń dla Firmy Karmak. Będzie miał on wymiary 10.2 x 28.0 x 5.0 m (szerkość x długość x wysokość) i powierzchnię 286 m2.

montaz magazynu nieizolowanego

PL4741

W Przejazdowie (woj. pomorskie) budujemy halę o powierzchni 3435 m2, w której odbywać się będzie produkcja agregatów prądotwórczych. Będzie ona izolowana. Kąt nachylenia dachu wyniesie 4°. Jego konstrukcja przygotowana zostanie pod montaż fotowoltaiki.

W hali pracować będą dwie suwnice o udźwigu 5 i 7 t. Ich rozpiętość pracy wyniesie 27 metrów.

Ciekawie zapowiada się kolorystyka budynku. Na wysokości 6-8 m znajdzie się ozdobny pas blachy w kolorze 6013.

Zgodnie z możliwościami systemu Llentab obiekt będzie można rozbudować w przyszłości.

PL3203 DOMINATOR

Produkcja i magazyn artykułów budowlanych za kilka tygodni ruszy w Chwaszczynie (woj. pomorskie).

Hala będzie miała powierzchnię 675 m2. Dach nachylony pod kątem 7° pokryje też murowaną biurową część obiektu. Blacha położona zostanie w dwóch układach: pionowo na ścianach długich i poziomo na szczytach.

Prowadzone na placu budowy roboty są bezpieczne, co oznacza, że zatrudnieni pracownicy, podwykonawcy i inni partnerzy szanują się nawzajem i bezpieczni wracają do domów po zakończeniu dnia pracy.

PL5181 DFM II

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych z siedzibą w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Od 2001 roku sprzedaje najwyższej jakości meble na kilku europejskich rynkach i w Stanach Zjednoczonych. Meble tworzy w trzech zakładach produkcyjnych, w miejscowościach: Dobre Miasto, Olsztyn i Reszel. Realizuje z nami drugi projekt.

Produkcja elementów stalowych do mebli odbywać się będzie w Dobrym Mieście (woj. warmińsko-mazurskie). Obiekt będzie dwunawowy z podciągiem w osi słupów środkowych, oparty będzie o budynek biurowy.

Dach w typie SPH izolacji, nachylony będzie pod kątem 6° i ocieplony materiałem o grubości 200 mm. Ściany z ociepleniem o grubości 175 mm wykonamy w typie 7 izolacji.

Wymiary hali wyniosą: 60.6 x 112.8 x 6.0 m (szerkość x długość x wysokość), a powierzchnia zajmie 6836 m2.

Obiekt zostanie wyposażony w bramy, okna, drzwi, doświetla łukowe w kalenicach, doki, odwodnienie podciśnieniowe i grawitacyjne.

PL5282 BIOX

Uważamy, że bezpieczne miejsce pracy zaczyna się od otwartej komunikacji i środowiska, w którym wszyscy patrzą na wszystkich. Z partnerami biznesowymi dzielimy się naszymi ambicjami dotyczącymi bezpieczeństwa. Zawsze przestrzegamy zasad i przepisów BHP. Tak też dzieje się na budowie w Gajewie (woj. warmińsko-mazurskie), gdzie stawiamy halę do produkcji mieszadeł do oczyszczalni ścieków.

Szerokość obiektu wyniesie 18.1 m, długość 54.4 m, a wysokość 4.3 m. Hala zajmie powierzchnię  985 m2.

Budynek oparty zostanie na istniejącym biurowcu.

Do izolacji dachu w typie 5 wykorzystamy materiał o grubości 250 mm, ściany w typie 7 zostaną zaizolowane pianką PIR o grubości 100 mm.

Hala będzie standardowo wyposażona w drzwi, bramy, okna, doświetle kalenicowe oraz system rynien i rur spustowych.

montaz hali produkcyjnej

Z bardzo dobrymi rezultatami zapewniamy pracownikom umiejętności potrzebne do bezpiecznego wykonywania pracy. Wszyscy pracujemy nad poprawą kultury bezpieczeństwa tworząc jeszcze bardziej bezpieczne miejsca pracy. Na stronie llentab.pl mogą się Państwo zapoznać z regulacjami obowiązującymi na naszych placach budowy.