Konstrukcje stalowe

Od 1977 roku rozwijamy unikatowy system konstrukcji stalowej - LLENTAB system

Konstrukcja stalowa LLENTAB Konstrukcja stalowa LLENTAB

Ocynkowane, gięte na zimno profile stalowe gwarantują długoletnią trwałość i niskie zużycie stali.

LLENTAB stosuje stal o podwyższonej wytrzymałości do wszystkich profili. Profile o grubości do 7 mm są produkowane z ocynkowanej stali dostarczanej w zwojach. Profile o grubości do 2 mm są pokryte warstwą Z275, zaś grubsze warstwą Z450.
Narzędzia do produkcji profili Narzędzia do produkcji profili

Profile produkowane na supernowoczesnych liniach pozwalają nam dostarczać konstrukcje stalowe o nielimitowanych wielkościach i rozpiętości dochodzącej do 100 m.
Konstrukcje tworzymy z profili o grubościach od 1,5 mm do 7 mm. Profile są wykonywane w procesie ciągłym w wielu rozmiarach, jednak głównie stosujemy następujące kształty: Z (z przeznaczeniem na płatwie i rygle ścienne), C (używane jako krzyżulce, elementy słupów i pasy ram) oraz Ω (jako pasy ram).
Standardowa śruba M12x35 klasy 8,8 Standardowa śruba M12x35 klasy 8,8

Montaż przy pomocy śrub zapewnia długotrwałą ochronę antykorozyjną.

Wszystkie profile opuszczają fabrykę z gotowymi wytłoczonymi otworami montażowymi. Montaż odbywa się z użyciem śrub M12x35. To wszystko wraz z oznaczeniem każdego elementu gwarantuje poprawny i szybki montaż.
Konstrukcja stalowa w czasie montażu - nachylenie połaci 14° Konstrukcja stalowa w czasie montażu - nachylenie połaci 14°

Elastyczność systemu zapewnia możliwość dostawy konstrukcji o różnych nachyleniach połaci dachowych.